Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Amikor hazajöttem egy sulibuliból (8-os) anyám kimosta a nadrágom és szó nélkül kidobott egy kottont a zsebemből... Nálunk erről nem szokott szó lenni, és szerintem màr maszturbálás közbe is meglátott de nem szólt bàr szerintem elítél. Mi a véleményetek? (14f vallásos 50 körüli szülők)

2014. máj. 23. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
57%

Ha vallásos igazán akkor pont nem ítél el. Ne gondolj ilyet. Egyszerűen kínos neki ez a téma, ezért úgy tesz mintha nem tudna semmiről.

Semmi rosszat nem teszel, bár azt nem értem, hogy 14 évesen miért hordasz magadnál gumit.

2014. máj. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Mit keresett nálad kotton 14 évesen?
2014. máj. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
ááááááááá ez kamu
2014. máj. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezek természetes dolgok,valamikor meg kell tanulnod saját tested működését,ezen mindenki átesik.

A szüleid is voltak fiatalok,ennyi!

2014. máj. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
#4 ne hülyéskedj, nekem 14 éves fiam (is) van ... agyonvágnám, ha ilyent tapasztalnék nála ... csajozik ezerrel, de próbálom kordában tartani a tetteit
2014. máj. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

# 5/5

Amiről nem tudsz az nem fáj!!

Manapság már az is nagy szó ha egy lánynak 16 évesen még szűz! Vagy fiatalabban.

Ez nem olyan dolog amit lehet kontroll alatt tartani!

A pici fiadból nemsokkára legény lesz :)

2014. máj. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

mit mit, arra gondol hogy a fia fel van keszulve, ha egyszer adodna valami, ne ezen muljon.


azert azt nem art ha tudod hogy van szavatossaga is, szoval azert evente legalabb csereld ki ujra :)

2014. máj. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A zsebedben pamut volt?
2014. máj. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!