Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy 35 éves férfitől nem...

Egy 35 éves férfitől nem nevetséges, hogy úgy tüntet, hogy nem eszik?

Figyelt kérdés
A tesóm és az anyám evés közben összeszólalkozott (elég gyakran szokott bajuk lenni egymással), mire a testvérem lerakta a kaját és ment a dolgára, de utána se az ebédet nem fejezte be, de még csak vacsorázni se jött ki. Pontosabban kijött szólni, hogy nem éhes és ne melegítsenek neki kaját, amire anyám megint felkapta a vizet és elküldte melegebb égtájakra, hogy egyen azt akkor amit akar.

2021. máj. 11. 22:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
De az, de ahogy írod, anyukád se kutya.
2021. máj. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
12%
Inkább ostoba. Egy közös étkezés jó alkalom a békülésre.
2021. máj. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
Az, de csak azért csinálja, mert anyudat ez láthatóan idegesíti. Ha egyáltalán nem érdekelné hidd el hamar feladná, mivel lényegében magával tol ki.
2021. máj. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
Nem. Ha felcseszik az embert, nem biztos hogy akar enni. Nem mindenki tud ha ideges. Inkább szép tőle, hogy szólt feleslegesen ne dolgozza a kajával neki.
2021. máj. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
17%
A ferfi szót nem használnám a tesódra, ezt gyerekek csinálják. Amugy meg anyád se semmi. Az meg külön vicces hogy kiszól, mert anyuci melegítgeti neki a vacsorát. Egyemmeg...
2021. máj. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
31%
Anyud provokálja, amúgy szerintem elég gáz. Én nagyon szívesen etkeznék apummal, ha lenne rá lehetőség. Ki tudja hány ilyen alkalom adatik még meg h együtt ehessenek, inkább élvezzék ki. Éves közben jól meg lehet beszélni a dolgokat. Szerintem a szóban forgó férfi (ha jól emlékszem a tesód) nagy hülyeséget csinál. Ez saját vélemény, degradálni sem szeretném.
2021. máj. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Fene tudja. Ha rendszeres hogy cseszegetnének evésnél, nekem se lenne kedvem enni.
2021. máj. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
98%
Ha hiszti, az nyilván gáz. De lehet nem hiszti. Nekem is elmegy az étvágyam ha evés közben csesztetnek.
2021. máj. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
17%
5-ös válaszadót minek lehúzni? Teljesen igaza van. 35 évesen ez ultragáz. Ciki.
2021. máj. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
A kiszólást úgy értsétek, hogy mikor hazaérünk akkor aki hamarabb végez kézmosással az szokott menni kaját melegíteni, ez többnyire vagy édesanyám vagy a tesóm(aki besérült).
2021. máj. 11. 23:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!