Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy 35 éves férfitől nem...

Egy 35 éves férfitől nem nevetséges, hogy úgy tüntet, hogy nem eszik?

Figyelt kérdés
A tesóm és az anyám evés közben összeszólalkozott (elég gyakran szokott bajuk lenni egymással), mire a testvérem lerakta a kaját és ment a dolgára, de utána se az ebédet nem fejezte be, de még csak vacsorázni se jött ki. Pontosabban kijött szólni, hogy nem éhes és ne melegítsenek neki kaját, amire anyám megint felkapta a vizet és elküldte melegebb égtájakra, hogy egyen azt akkor amit akar.

2021. máj. 11. 22:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
27%
35 évesen miért lakik még mindig otthon? Az egész gáz, ahogy van... Nem csoda ha nem nőtt föl, még mindig a gyerek státuszban van.
2021. máj. 12. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
31%
Már alapból az se normális ha valaki 30 felett a mamahotelben él
2021. máj. 12. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
96%

Amikor még a családdal laktam (anyám, apám, tesóm, anyai nagyanyám), nagyanyámmal sokszor összevesztünk a cseszegetése miatt, a szüleim sosem álltak mellém, akkor én se ettem velük (egyszer három hónapig, ekkor voltam 15). Szóval nem szokatlan.


Az másik kérdés, hogy 35 évesen csinálja ezt.

2021. máj. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
37%

Velem a 11éves lányom próbálkozott ezzel.

Nem halt éhen :D

Mondjuk ezen a vacsoramelegítésen felvontam kicsit a szemöldököm: tesód nem tudja megcsinálni?

Gondolom nem volt sosem önállóságra szoktatva ( a kisebbik lányom 7 és segítséggel kezeli a mikrót!) és megrekedt egy kamaszfiú szintjén.

2021. máj. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért utolsó, nálatok úgy szokás, hogy csak magadnak meleítesz kaját, mikor tök mindegy ha két másik adagot is odateszel?
2021. máj. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az a szokás hogy

1: mindenki akkor eszik, amikor éhes

2: esetleg megkérjük egymást, ha pont összevág

De sosem elvárás és rendszer, hogy “márpedig MINDENKI MOST eszik”

Plusz azzal, hogy mindenki magát rendezi (a kisebb gyerek segítséggel) se kajapocsékolás se túlevés nincs.

2021. máj. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!