Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülőként hogy reagálnál...

Szülőként hogy reagálnál arra, hogy a 25 éves fiadnak 35 éves párja van?

Figyelt kérdés
2018. szept. 24. 17:58
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
77%
Nekem nincs gyerekem, de a szüleim között 7 év van és anyu 23 évesen szült engem, szóval valószínűleg ha normális lenne a gyerekem párja, akkor nem zavarna a korkülönbség.
2018. szept. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon valószínű, hogy a fiamat nem érdekelné a véleményem, mert ha érdekli, akkor még a kapcsolat elején megkérdezi. Valószínű, hogy nem örülnék, de nem nehezíteném az életét azzal, hogy belekötök a kapcsolataiba.
2018. szept. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
26%
Azt mondanám, jól van fiam keféljed csak pár hónapig, de remélem nem vagy akkor balfék, hogy gyerek legyen belőle.
2018. szept. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
77%

A kor valóban nem számít.


Ismerek olyat, ahol a nő 30, a férfi 46. 6 éve élnek tökéletes boldogságban és harmóniában. Ellenben az én szüleim között másfél év volt, mégis 4 év masszív bántalmazó kapcsolatba születtem. Utána elváltak, apámmal nem tudom mi van, nem is érdekel. Anyám 10 éve házas egy 2 évvel fiatalabb férfival és boldog.


Nyilván meglepődnék (ki ne?) de nem csinálnék belőle problémát.

2018. szept. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
96%
Az én szüleim közt is 10 év korkülönbség van, anyukám idősebb 10 évvel. Igaz 16 év házasság után elváltak, de a mai napig nagyon jó kapcsolatban vannak, tartják a kapcsolatot. Most anyukám 80, apukám 70 éves, és mint ahogy sosem, most sem látszik a korkülönbség.Ja és apukám 28 éves volt, amikor összeházasodtak.Anyukám 40 évesen szült engem.Igaz nekem lányaim vannak, de én biztos nem néznék rosszallóan egy ilyen kapcsolatot, hiszen a kor az nem mindig meghatározó, korban “összeillő” párok kapcsolata is lehet rossz, vagy mehet tönkre.
2018. szept. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
5%
Nem örülnék neki.
2018. szept. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
70%
bezzeg forditott helyzetben természetes
2018. szept. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
58%
Meglepődnék, lehet meg is ijednék. De nem tiltanám. Biztos, hogy megszeretném ismerni. Ha nem akarja kihasználni és boldogok akkor nem szólnék bele.
2018. szept. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
82%

Engem nem zavarna, nincs semmi jelentősége. Sőt, ha jobban belegondolunk, akkor sokkal észszerűbb ez a felállás, mint fordítva. A nők tovább élnek, és szexuálisan is tovább aktívak, vagyis tovább igényelnék, de az idősebb férj már képtelen rá.

Csak úgy mellékesen megjegyzem, hogy nekem 25 évesen 49 éves "csajom" volt. Az igaz, hogy nagy terveim nem voltak vele, és nem is mutattam be itthon, de nagyon jól kijöttünk egymással minden téren.

2018. szept. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
90%
Sokkal rosszabb is történhet vele, mint hogy a párja idősebb nála. Egy közeli ismerősöm anyja 41 évesen jött össze egy pasival, aki akkor 27 volt. Már nagyjából 6 éve boldogan élnek együtt. ;)
2018. szept. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!