Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon ideges vagyok anyukámra...

Nagyon ideges vagyok anyukámra hogy néha részegen vezet. Mit tudjak vele csinálni?

Figyelt kérdés
Van egy rokonunk akihez néha eljár anyukám és iszogatni szoktak néha. Ennek se annyira örülök de erre még azt mondom hogy oké. Az csak a probléma ezzel hogy néha ilyen állapotba is kocsiba ül és hazavezet. Azon csodálkozok hogy hogy nem szenvedett még balesetet. Egyszer mikor részegen vezetett én is mellette ültem. Cikk cakkba vezetett. Felment az útpadkára átment a szemköszti sávba. Az a szerencse hogy későn jön mindig haza és olyankor már nincsennek az utakon. Néha hallgat rám és taxival megy el de sajnos néha meg kocsival. Apukám már meghalt sajnos nem szeretném anyukámat is elveszíteni. Eltiltani meg nem tilthatom el ettől a rokontól mert felnőtt ember. Mit csináljak vele? Már volt hogy bepörögtem ezen.

2021. máj. 16. 22:21
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
88%
Én tuti valahogy felnyomnám egy rendőrnek... a saját érdeke miatt.
2021. máj. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
93%

Jól írja az egyes! Amikor legközelebb előfordul ilyen iszogatós este, hívj rá rendőrt!

Még mindig jobb, ha elveszik a jogsiját, mintha meghal!

Vagy ami még rosszabb, ha megöl saját magával együtt egy vétlen autóst - vagy akár egy egész családot!

De az sem a legjobb, ha ő megússza a balesetet és 10 évre börtönbe kerül... Veled akkor mi lenne...?

2021. máj. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
93%
Jelentsd fel a rendőrségen rendszámmal és útvonallal. Ne legyen emiatt rossz érzésed, jót teszel.
2021. máj. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
53%
Én úgy vagyok vele, hogy aki hülye, az haljon meg. Ha rokon, ha nem. Neked viszont azt ajánlom, hogy köpd be anyádat.
2021. máj. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
87%

Én felajánlanám, hogy elviszem és értemegyek inkább.

Tudod, elhiszem, hogy te az anyukádat félted, és ez így van jól, de én meg az összes többi embert is, akik ártatlanul az ilyenek miatt szoktak meghalni közúti balesetben.

Ha a szép szóból nem ért, akkor jönnének a JamesBond eszközeim, amivel kiszúrom, hogy megint ott van és tuti megint iszik. Onnantól csak egy telefonba kerül, hogy milyen rendszámú autóval ki az, aki feltehetően épp ittasan vezet ezen és ezen az útszakaszon, aztán nem kell többet padkázni meg szemköZti sávban kavirnyálnia.

2021. máj. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
81%
Gyanítom, hogy még tini a kérdező, és nincs jogsija... Szerinted, akkor mégis hogy menne érte...?
2021. máj. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
1%

Fúj de undorítóak vagytok... Köpd be a rendőrségen, tipikus magyar mentalitás, nade hogy a saját rokonát köpje be, az tényleg csúcs. Birka nép.

Undorítóak vagytok!


Inkább próbáld meg megbeszélni valahogy a rokonoddal kérdező, hogy ne igyon, kismillió más lehetőség van, de nem az hogy a saját anyukád feljelentsd.

2021. máj. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
14%
Próbálj meg vele erről beszélni. Mondd el neki, hogy nem akarod elvesziteni őt is, és ne vezessen, ha iszik, mert aggódsz érte.
2021. máj. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.

Esetleg nem tudna ott aludni "italozás" után ahol italozik, ha már így is késő este csinálja mint írod?! És akkor nem kellene kocsiba ülni egyáltalán. Alternatív lehetőségek, tömegközlekedés, bicikli?! Vagy az iszigató pajtás jöjjön és akkor sem kell vezetni a rokonodnak.

2021. máj. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Előző előtti, valaki közbe írt.
2021. máj. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!