Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon ideges vagyok anyukámra...

Nagyon ideges vagyok anyukámra hogy néha részegen vezet. Mit tudjak vele csinálni?

Figyelt kérdés
Van egy rokonunk akihez néha eljár anyukám és iszogatni szoktak néha. Ennek se annyira örülök de erre még azt mondom hogy oké. Az csak a probléma ezzel hogy néha ilyen állapotba is kocsiba ül és hazavezet. Azon csodálkozok hogy hogy nem szenvedett még balesetet. Egyszer mikor részegen vezetett én is mellette ültem. Cikk cakkba vezetett. Felment az útpadkára átment a szemköszti sávba. Az a szerencse hogy későn jön mindig haza és olyankor már nincsennek az utakon. Néha hallgat rám és taxival megy el de sajnos néha meg kocsival. Apukám már meghalt sajnos nem szeretném anyukámat is elveszíteni. Eltiltani meg nem tilthatom el ettől a rokontól mert felnőtt ember. Mit csináljak vele? Már volt hogy bepörögtem ezen.

2021. máj. 16. 22:21
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem szólsz valakinek -akár még osztályfőnöknek is vagy gyámhatóságnak- akkor bevársz egy tragédiát. Megölheti magát és másokat is azután majd töprenghetsz a sírnál hogy tehettél volna ellene
2021. máj. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
85%

Nem erted kerdezo? Valaki itt meg fog halni, vagy anyukad, vagy egy artatlan ember! Ido kerdese!

Nincs ertelme anyaddal beszelned, rendorsegen kell szolni!

2021. máj. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

#1

Ne legyél vamzer, fogod szépen lehúzod az akku sarut és ennyi, nem kell túlbonyolítani

2021. szept. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!