Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért viselkedik anyánk így...

Miért viselkedik anyánk így velünk?

Figyelt kérdés
Mind a húgomat (13) mind engem (17) szigorúan fog. Mindent, még az öltözködésünket is megszabja. Nyáron is, ha elmegyünk valahova, akkor is kötelezően vagy comb harisnyát, vagy harisnya nadrágot kell felvennünk, mert "csak az illetlen parasztok mutogatják a csupasz lábaikat". A nadrág színe (ami csak térd, vagy combközépig érő lehet, short nem) is meghatározza, hogy a harisnya milyen lehet, világosabbhoz natúr fekete nadrághoz fekete harisnya lehet rajtunk. Ha vendégek jönnek, vagy mi megyünk vendégségbe, akkor szigorúan szoknya, se otthon, se máshol nem tegezhetjük, csak magázni szabad. Megszólítása az ön, vagy az édesanyám, lehet.

2021. máj. 17. 17:14
1 2
 11/20 Laylah ***** válasza:
39%

Valamilyen szinten nem baj, hogy nem hagy titeket elk-rvulni. A szoknyához valóban illik a harisnya, de azért egy nyári baráti találkozásra nem feltétlen kellene kötelezővé tennie. Igazából utcai viselethez annyira nem szükséges, de egy elegánsabb, vagy akár csak egy smart casual stílushoz már bőven dívik. Szerintem egyébként a combharisnya szexi is, ha pl. én felveszem, hiába nem látszik a ruha alatt, de sokat dob az önbizalmamon. Azt sem mondanám bajnak, hogy nem enged pics@gatyát felvenni, az valóban elég proli, hiába van oda érte a fiatalok nagy része. Szerintem csak meg akar tanítani arra, hogy értékeljétek magatokat, a testeteket, nem kell mindent is villantani. A magázás már nálam is kiveri a biztosítékot. Én egyedül párom apját meg nagymamáit magázom, de a családban is csak apám magázza anyai mamámat.

Nem akarok turkálni senki pénztárcájában, de nem vagytok jómódúbbak? Még nem felső osztály, de felső közép? Ott tudom elképzelni azt, hogy a szülők már felső osztálybelinek akarnak tűnni és a gyerekeket is eszerint nevelik, etikett, szabályok meg minden.

2021. máj. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
100%

Ezt akartam én is kérdezni. Az én szüleim ugyanis magázták a nagyszüleimet.

Nem mellékesen nem értem, hogy páran miért tartják trolnak a kérdezőt. Nekem is magáznom kell a szüleimet, pedig tizenkilenc vagyok. Jó, nekem az öltözködésembe nem szólnak bele. Azt veszek fel, amit akarok.

2021. máj. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
78%

Tudod ki hiszi ezt el 30-40 fokban harisnya. :D

Találj ki jobb sztorit.

2021. máj. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
68%

12: 7-es voltam...


Senkit nem ismerek sem a korosztályomban, sem feljebb, aki magázná a szüleit. Pedig óriási a baráti és ismerősi körünk.


A nejlonharisnyázás meg totál anakronisztikus.


Amerikában a hivatali világban elvárt - de a hétköznapi magánéletben abszolút nem.

2021. máj. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Valóban jól élünk, Anyám magázza a szüleit ahogy mi is, igaz a nagyszüleim el is várják tőlünk. Édesapámat nem ismertem, mert ő két hónappal a születésem után elhunyt. A húgom ő a féltestvérem anyám második férje, ő elvált anyámtól már négy éve. Ő nem magázta a szüleit és tőlünk se várta el, hogy magázzuk őt
2021. máj. 17. 18:12
 16/20 anonim ***** válasza:
84%
Kíváncsian várom a további fordulatokat.
2021. máj. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
84%
13-as szerinted nincs olyan? Akkor nagyon tévedsz, mert van. Például az én anyám is ilyen. Felveszi, még 50°C-ban is, eleinte én is felvettem, mert utánozni akartam, de meguntam. Tegyem hozzá neked, nem is várta el tőlem. De hidd el, én is ismerek pár ilyen degenerált családot. Van a családunknak egy ismerőse, a felesége nem dolgozik, mindenük megvan, de a férfi még azt is megszabja, hogy a nőn milyen bugyi legyen. Meg mint mondtam, nekem és a 3 bátyámnak is magázni kell a szüleinket
2021. máj. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
13%
13/ hol volt még idén 30 fok?
2021. máj. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 grafno ***** válasza:
100%
Ezt egy régi arisztokrata családban eltudom képzelni pl brit királyi család. A nagyi is magazta a dedit per éve, a család többi tagja meg tegezte öket.
2021. máj. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
#14 pedig nekem van olyan ismerősöm aki 32 éves és magázza az apját, ahogy az öccse is.
2021. máj. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!