Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya negatív képe a párkapcsol...

Anya negatív képe a párkapcsolatokról hogy ne folyásoljon be?

Figyelt kérdés
Anyának szinte egy komoly, rendes kapcsolata sem volt, mindig hülyéket fogott ki. Sajnos nagyon negatív képe van a szerelemről mivel sosem tapasztalta meg valószínű ez milyen. Bármit mondok neki egy fiúról, egyből rosszra gondol. Ha valami aranyosat mondok egy fiúról akkor is egyből a rosszat látja, meg hogy majd elmúlik, lehet csak kihasznál stb.:( Az utóbbi időben én is azt látom, hogy már nekem sincs kedvem fiúk felé nyitni mert csak azok járnak a fejemben amiket ő mond:( Vmi tipp mit tegyek?
2021. máj. 17. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Én anyudat megértem, miért nem hisz a jó párkapcsolatban. Anyud a leírás alapján jó szülő, úgyhogy valszeg már érettebb ember vagy, szóval ha minden ok, nem lesz kihatással rád, a párkacspolataid.
2021. máj. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

Ne mondj el semmit se anyádnak. Legfeljebb azt, hogy van valakid, de ennyi. Szerintem túl sok mindent mondasz el neki, túl sokat tud rólad és az életedről. Különben én is hasonló cipőben vagyok: többet tud az anyám, mint kellene és ennek általában meg is van a böjtje. Legyél kicsit privátabb vele szemben, a fiúkkal pedig legyél egészséges módon bizalmatlan. Édesanyád leszólásaira pedig ne hallgass. Ha javaslatot nem tud értelmesen megfogalmazni, akkor nem kell a véleményére adni. Hidd el, az a legjobb, ha minél hamarabb eltávolodsz a szüleidtől.


20/F

2021. máj. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%

ne befolyásoljon!


Ilyenkor nem elválós az igekötő! :)


Nem kell vele megosztani minden részletet... Vagy ha már szeretnéd megosztani, az ő negatív kommentjeit engedd el a füled mellett....

2021. máj. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszonom, igazatok van☺️
2021. máj. 17. 18:50
 5/5 anonim ***** válasza:
90%
Attól, hogy ő nem találta meg az igazit, Te meg kifoghatod!😉
2021. máj. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!