Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hány éves korig kéredzkedtetek...

Hány éves korig kéredzkedtetek el otthonról?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, de még mindig megesik, hogy elkéredzkedem itthonról, ha másik városba mennék el, ellentétbe anno a nővéremmel, aki csak bejelentette, hogy elmegy, illetve mikor jön. Ti hány éves korig kéredzkedtetek el otthonról?
2021. máj. 18. 15:31
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
97%
Fogalmam sincs igazából.12-13 éves korom óta.Bejelentettem és mentem.Azt is tudták hova.
2021. máj. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 16 éves koromig.
2021. máj. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem emlekszem, szerintem kb ilyen 16 eves koromtól kezdve csak közöltem, hova megyek. Mondjuk ehhez azt is hozza kell tenni, hogy nem szigorúak a szuleim, es en is megbízható vagyok. Jol tanulok, ha mondtam hova megyek, tenyleg oda mentem, ha megérkeztem, irtam egy sms-t, hogy minden oke, ok sem hivogattak, stb. Ebben teljesen jol neveltek, sajnalom akit nagyon korlátoznak, nem latom ertelmet.

19l

2021. máj. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
87%

"Ti akiknek természetes már 14-18 évesen is hogy csak mentek, gondolom ha bajba kerültök se hívjátok fel a szülőket hogy segítsenek."

Pontosan, ők lettek volna az utolsók akiktől segítséget kértem volna. Nem is kértem soha segítséget tőlük, se kamaszként, se felnőttként miután minden kapcsolatot megszakítottam velük. Nekem jó okom volt rá, nem mindenki született normális családba.

2021. máj. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Érettségiig, de utána is mindig szóltam, hogy hova megyek és kb meddig maradok, ne idegeskedjenek miattam.
2021. máj. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Talán kb. 10. Nem voltam valami kijárós, sőt, suli mellett sehova nem jártam, inkább csak hétvégenként mentem el egy barátomhoz, de sosem kértem engedélyt rá a szüleimtől, mondtam, hogy megyek, mondták mikorra érjek haza, illetve azért felhívtam a barátom anyját, hogy mehetek-e és ennyi volt.
2021. máj. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Nálunk ez úgy működött 16 éves korom után, hogy elmondtam anyunak hova mennék. Megkérdezte hányra jönnék haza (ott alkudoztunk) és addigra haza kellett érnem. Mivel mindig betartottam a szavam, sosem hazudtam, így pontosan tudta, hogy megbízhat bennem.
2021. máj. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
18 éves koromig, utána már csak mondtam, hogy ide-oda megyek és kb ekkorra érkezek.
2021. máj. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!