Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hány éves korig kéredzkedtetek...

Hány éves korig kéredzkedtetek el otthonról?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, de még mindig megesik, hogy elkéredzkedem itthonról, ha másik városba mennék el, ellentétbe anno a nővéremmel, aki csak bejelentette, hogy elmegy, illetve mikor jön. Ti hány éves korig kéredzkedtetek el otthonról?
2021. máj. 18. 15:31
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

18-19


Utána caak szóltam, hogy elmennék, ekkor jövök


Átmenetileg férjezettként is laktunk otthon, akkor is szóltam, ha elmentünk, vagy nem a megszokott időben értünk haza.


Nem ellenőrzés,hanem ne aggódjanak.. amiatt.

2021. máj. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
82%
Amíg az ő házukban lakok, addig mindig meg fogom nekik mondani, hogy nem jövök haza 1-2 napig.
2021. máj. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
50%

13!


Ez normális, de senki nem kérdezte. A kérdés az, hogy meddig keredzkettél el.

2021. máj. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
37%

14es ha csak így nagyképűen bejelentetted hogy mész simán megérdemelted volna hogy 1-2 napig törött lábbal feküdj valami erdőben és ne keressen senki.


Ti akiknek természetes már 14-18 évesen is hogy csak mentek, gondolom ha bajba kerültök se hívjátok fel a szülőket hogy segítsenek.


Van egy ismerősöm hasonló kaliber volt, 16 évesen csinált valami hülyeséget azt hiszem randalírozott, bevitték a rendőrségre. Ő volt legjobban felháborodva hogy az apja csak egy nap után ment érte, hiába telefonáltak neki rögtön.

2021. máj. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
97%
Gimnázium végéig. Én akkor 19 éves voltam. Az egyetemen koliban laktam.
2021. máj. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
97%

Engedélyt kb a gimi végéig kértem, de nálunk nagyon jó volt a kapcsolat a szüleimmel.

Természetes volt, hogy ha mást nem, akkor egy darab papírt hagytunk az asztalon, hogy hova mentünk, és kb. mikor érünk haza. A szüleim is. Nálunk nem kontroll miatt volt, csak jó volt tudni, hogy ki merre van éppen. Nekem ez mindig egyfajta biztonságérzetet adott.

A mai napig szólunk egymásnak, ha valaki elutazik, vagy nagyobb programja van, pedig már réges-rég nem élek a szüleimmel.

2021. máj. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim válasza:
95%
Amíg otthon laktam 20 évesen is szóltam hova megyek
2021. máj. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
27%

Kb 13 évesen nem kérdeztem, hanem kijelentettem. Majd jöttek a kereszt kérdések. Kivel? Hova? Mikor érek haza? Ezekre meg simán lehetett kamuzni. XY-ékhoz megyünk filmezni. Az, hogy az "elengedés" után meg mit csináltunk soha nem derült ki.

18 évesen meg már élmény volt, hogy nem kellett beszámolnom. Így sokkal nyitottabban elmondtam, hogy "Igen anya, kocsmába megyünk a haverokkal."

2021. máj. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
74%

Amíg iskolába jártam, és nem volt saját keresetem. Szerintem ez alap, hogy amíg tinédzser az ember, addig elkéredzkedik.

Amikor elkezdtem dolgozni, akkor csak szóltam, hogy hova megyek és mikor jövök haza. Véleményem szerint ennyi alap dolog, ha az ember a szüleivel él.

2021. máj. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
0%
19 - es: Hűha! Egy igazi keménylegénnyel/keménycsajjal van dolgunk! Gondolom az utca nevelt fel a gengszterspanokkal együtt, mi?😅
2021. máj. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!