Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a szüleid nyernének félmill...

Ha a szüleid nyernének félmillió forint értékben valamit és azt mondják először, hogy neked adják, aztán meg azt mondják, hogy ja megtartottuk...Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Egyébként el se fogadtam volna, arra gondoltam, hogy eladjuk a nyereményt (elosztani nem lehetne, mert 1 db tárgyról van szó) és megfelelezzük az árát, amikor azt mondták, hogy nekem adják. Tavaly vettünk lakást nem dúskálunk, tudják és mégis eszükbe se jutott segíteni, inkább megtartják a méregdrága nyereményt (aminek a feléből is ugyanolyan jó ugyanolyan típusú háztartási cuccot lehetett volna venni) nyilván pénzt nem várok, de tőlem számonkérik az unokát, mért nincs még. Nem kisnyugdíjasok, nem irigylem tőlük, de minek hitegetnek..?. Nyilván nem gondoltam, hogy a méregdrága cuccot nekem adják, mert gyerekkoromban is mindig átvertek, hogy kapok valamit és nem kaptam meg, nagyon csodálkoztam volna.
2021. máj. 18. 19:43
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
47%
Azt hogy nem hülyék ... És nem kell elhinni azt amit mondanak. Nem kötelesek segíteni abban hogy házad legyen. És nem kötelesek elkótyavetyélni a nyereményüket, csak mert te a zsebedben érzed a más pénzét. Ha meg egész életükben nem tartották a szavukat, mit csodálkozol azon hogy most se tették?
2021. máj. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
61%
Sajnálom, hogy ilyenek jutottak neked. Hagyd őket a fenébe.
2021. máj. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
73%
S_gget csináltak a szájukból, ennyi. Ha ez már sokadszorra fordul elő, akkor pont le kell szarni mit mondanak. Ha meg véletlen mégis tartják a szavukat, akkor max kellemesen csalódsz.
2021. máj. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Senki nem mondta, hogy kótyavetyéljék el, nem is fogadtam el, azt mondtam amikor mondták, hogy jó, majd megbeszéljük, ők mondták, hogy nekem adnák. Akkor még nem tudták mennyibe kerül, úgyhogy 1-eske nyugodtan megnyugodhatsz, amiatt tartották meg, mert megtudták mennyibe kerül, egyébként simán eladhattuk volna és 250-250. Ők b.sztatnak folyamatosan, hogy miért nem csináltuk meg még a konyhát, konyhaablakot, hát b.szki azért, mert nincs pénzem, most fizetünk vissza 4 milliós cégtől kapott hitelt, rengeteg spórolással (áldassék a home office), szerencsére kaptam jutalmakat tavaly, volt fundamenta megtakarítás, amit fizettem, (a fizetésemet is magamnak kapartam ki, nem volt ismerősöm), és akkor megkérdezik a konyhát felújítottuk-e?
2021. máj. 18. 19:56
 5/33 anonim ***** válasza:
76%
Én biztos kiröhögtem volna őket érte. Normális ember nem csinál így segget a szájából. Elmondásod alapján eleve nem túlzottan morális emberekről beszélünk, szóval feleslegesen ezen fennakadni. Legközelebb ha ilyet mondanak, nevess az arcukba egész nyugodtan.
2021. máj. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
33%
Az hogy,megjött a eszük .
2021. máj. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
67%
Aha. Tehát nyertek mondjuk egy órát. Neked akarták adni. Aztán kiderult, hogy az órának párezres darab, hanem félmillas. Nem értem mit nem értesz...
2021. máj. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Az én nagyszüleim meg adtak valamit, aztán mindig visszakérték, hogy mégis kellene nekik.
2021. máj. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
81%
Bár ez ki számítható volt, de akkor ne félmillával...
2021. máj. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindig ilyenek voktak akkor most miért lepődtél meg?

Nekem is vannak ilyen rokonaim. Maguktól felajánlanak valamit, erőltetik az emberre, majd inkább mégse adnák..

Idegesítő, sértő, de az ilyenek nem változnak.

2021. máj. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!