Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hagynád, hogy a 14 éves...

Hagynád, hogy a 14 éves lányod a 19 éves legjobb fiú barátjánál aludjon?

Figyelt kérdés

2021. jún. 15. 22:17
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
81%
Mit jelent a legjobb fiú barát? Egyáltalán beszélgettek 10 mondatnál többet, mert 5 mondat közös témájuk nincs?!
2021. jún. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
74%
Teljes mértékben kizárt.
2021. jún. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
73%
Nem
2021. jún. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 babyboom567 ***** válasza:
72%
Fiam van(bár még kicsi),de nem engedném,hogy egy 14 éves lány itt aludjon,és remélem a lány anyja sem engedné.
2021. jún. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem sem jó ötlet elengedned. Legyen a srác bármennyire érettlen. Gyerekeknél 2 max 3 év korkülönbség szerintem ami ok. Most persze ne keverjük bele ebbe hogy a hatályos törvények mit engednek meg de az hogy egy 19 éves srác egy 14 éves lány társaságát keresi az elég gyanús.

Lehet hogy most a lányod utálni fog de később hálás lesz majd hogy megvédted. Csak magyarázd meg neki rendesen hogy a miértet.

Ellenkező esetben csak azt éred el hogy elhallgat dolgokat meg kiszökik éjszaka. Ammi sokkal rosszabb mert így nem is merne szólni neked amikor baj van.

(Bocsánat a regény miatt. Remélem hogy nem írtam nagy hülyeséget)

2021. jún. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
79%

Nem vitaindításként írom ezt!

Nem kell együttaludni ahhoz, hogy két ember lefeküdjön egymással. A lányod megkérdezi, hogy ott aludhat-e, te nemet mondasz, ő pedig suli után átmegy a sráchoz és lefekszenek egymással.

Nem lenne célravezetőbb leülni és beszélgetni erről a lánnyal? El kellene mondani neki, hogy bármikor mondhat nemet ha kényelmetlen szituációba keveredik, ha nem szeretne valamit akkor nem kell megtennie, csak azért mert a párja szeretné illetve felhívni a figyelmét a helyes védekezésre.

2021. jún. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
15%
Nem engednem, egyaltalan, ha lefekszenek egymassal az nem buncselekmeny?
2021. jún. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem az ha a hivatalos gyám erre külön engedélyt nem ad. De nem néztem utána
2021. jún. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
74%
16-os Ezt a lány írta ki! Épp eszű felnőttnek ez nem kérdés, és még csak nem is a párkapcsolatról van szó.
2021. jún. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
91%

19!

Rendben, akkor a párja szót cseréljük ki legjobb barátra. A kérdésem ettől még változatlan. Ép eszű felnőttnek tartom magam, aki volt 14 éves. Ha anyukám azt mondta nekem valamire hogy nem, akkor elkezdtem keresni a kiskapukat. 15 évesen veszítettem el a szüzességemet. Nem lettem sem krva, sem terhes és a lelki világom sem sérült.

Természetesen nem ez a követendő példa, ezt maximálisan aláírom. De ha már legjobb barátról van szó, akkor gondolom a lány bízik benne és ennek tudatában teljesen mindegy hogy kapcsolatba vannak vagy sem.

Csak választ szeretnék a kérdésemre. Miért nem engeditek együtt aludni őket, ha tisztában vagytok vele hogy bármikor lefeküdhetnek egymással, együtt alvás nélkül is?

2021. jún. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!