Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hagynád, hogy a 14 éves...

Hagynád, hogy a 14 éves lányod a 19 éves legjobb fiú barátjánál aludjon?

Figyelt kérdés

2021. jún. 15. 22:17
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%

"MINDIG van közös téma, csak megkell találni, pl. ha közös a hobbijuk, máris van közös téma, ez nem kor kérdése."


Erről nem is beszélve. 28 vagyok. Munkahelyen a negyvenesekkel is tartalmas beszélgeteseim vannak, de a tizenéves ismerősökkel is módfelett jól el tudok hülyülni. Arról nem is beszélve, hogy pont múltkor randiztam egy 19 éves lánnyal (jujj, ördögtől való dolog) és órák repültek el, annyira jót beszélgettünk, könnyed és meglehetősen komoly témákról is.

Elmondom én kinek nincs közös témája. Akinek nincs élete. De annak senkivel se lesz:D

2021. jún. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
74%
Persze. Bár remélem legalább beszélgetnek és szeretkeznek egy jót, még ha csak barátok isn
2021. júl. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%

25#, "Nem. Majd visszatérnénk a témára, ha elég őszinte lenne, hogy ne hazudjon a szemembe, hogy "legjobb barát" vagy nem lenne annyira kis hülye, hogy azt higgye, a fiú csak barátkozni akar vele."


Szóval te megvárnád míg ezeket magától megfejlődi, mintsem előre megtanítottad volna neki. Gratulálok. Miattad is élünk egy ilyen szennyben ezen a bolygón.

2021. júl. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
91%
Gyereknek segítő közegben a helye, nem otthon. Ott a helye, ahova a természet hívja.
2021. júl. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%

Hát végülis mindegy, hogy máskor találkozik vele és nappal kúrnak, mint este :D

Én sosem értettem ezt a tiltás dolgot. Mit tud tenni? Bezárja a szobájába 0-24-be? Jó, nem engedi el, nem megy el, majd másnap "átmegyek a barátnőmhöz" címszó alatt ugyanazt fogják csinálni, mint amit akartak.

Egy évvel voltam idősebb, mint 14, mikor barátom volt, akinél ottaludtam, lefeküdtünk egymással ééés nem lettem rosszabb ember tőle. Mondjuk velem legalább beszélgettek még a szüleim...

2021. júl. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
igen
2021. aug. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%
Simán, csak felhívnám a figyelmét a védekezésre.
2021. okt. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!