Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elég rossz a kapcsolatom a...

Elég rossz a kapcsolatom a szüleimmel .Javulni fog ez idővel?

Figyelt kérdés
Sokáig alkalmazkodtam minden hülyeségükhöz, de elegem lett. Megszakadt a kapcsolat közöttünk. Öregkorukra megjön az eszük? Aki ilyen helyzetben volt, annál mi lett?

2021. jún. 17. 13:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%
Attól függ, mit takar a rossz kapcsolat. Ha csak szokásos tinis problémák (nem engedtek el bulizni, nem engedtek pasizni, stb.) az idővel rendeződik általában, ha azonban pl. alkoholista züllött alakok, akik köszönik szépen, ezen nem akarnak változtatni akkor nem valószínű sajnos.
2021. jún. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
98%
Ahogy az első is írta, nálam pont így volt. Miután elköltöztem, sokat javult a kapcsolatunk.
2021. jún. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem tini vagyok.(40 N) Diplomásak, de személyiségzavarosak. Apám nárcisztikus pszichopata, anyám csak nárci.
2021. jún. 17. 13:45
 4/18 anonim ***** válasza:
64%
3: te diagnosztizáltad őket, vagy pedig pszichiáteri kezelés alatt állnak?
2021. jún. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
A saját pszichologusommal beszéltem erről. Ne röhögtess, miért mennének kezelésre, hiszen ők TÖKÉLETESEK, itt max. csak velem van a baj (szerintük)
2021. jún. 17. 13:52
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Öreg korukra pláne nem fog megjönni az eszük.
2021. jún. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%

Nagyon sok pszichés beteg nem kezelteti magát, nem kell ahhoz diagnózis, hogy valakin látszódjon, hogy baj van a fejében. Van, amihez elég a józan ész is... Nekem anyum borzasztó paranoid, meggyőződése volt, hogy a szomszéd őt hallgatja egész áldott nap, azért jár ki az erkélyre, hogy utána hallgatózzon, csak minimál hangerőn lehet nálunk tv-zni és a beszélgetés is annyira halk kell, hogy legyen, hogy az szinte suttogás. A normál hang nála már kiabálás. Ő magát persze nem találja ilyen téren betegnek, mi meg nem hurcibálhatjuk el akarata ellenére pszichiáterhez, ő meg van győződve róla, hogy az az igaz, ahogy ő gondolkodik.


Kérdező sajnos nem, az ilyen dolgok nem múlnak el. Én sokszor hittem azt, hogy anyum változott, javult az állapota, de sajnos nagyon nem.

2021. jún. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
26%

Aha. A saját pszichológusod a te elmesélésed alapján diagnosztizált...

Elég fura....

2021. jún. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
* És még most is meggyőződése, ahogy sok minden más hasonló dolog is...
2021. jún. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
44%
A 4-es meg a 8-as valszeg munka nélküli pszichológus, mert jár minden kérdéshez felháborodni, hogy mernek "diagnosztizálni" nem szakemberek:)))
2021. jún. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!