Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Mit csinálnátok ha a...

Szülők! Mit csinálnátok ha a 13 éves lányotoknak 18 éves barátja lenne? Vagy ha a 18 éves fiatoknak 13 éves barátnője lenne?

Figyelt kérdés
2021. jún. 27. 17:16
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
75%
A kérdés szexről is szól, mert aki azzal jön hogy egy tizennyolc éves hapsinak nem alap a szex, az vagy hülye, vagy hazudik.
2021. jún. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem egy 18 éves is kibír maximum 1 évet, ha már összejött a csajjal. Nem mellesleg, hogy egy 12 éves viszont szexelhet egy 17 évessel. Hol van ebben logika? Semmi értelme a törvényekre hivatkozni, pláne nem hibásan (mint, ahogy azt te tetted).
2021. jún. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
61%

13 évestől telefont elvenni, netet megvonni, iskolába különórára hozni vinni, azonkívül nem mehet sehova. Dönthet, eltöltheti ilyen borzasztóan a kamasz éveit, miközben engem gyűlöl, vagy azonnal megszakít minden kapcsolatot a csávóval. Természetesen a pasi szüleit felkeresném és elmesélném nekik milyen csodás gyereket sikerült nevelni.

A 18 évest már persze nem lehet ennyire befolyásolni, bármikor elköltözhet és azt csinálhat amit akar, de a 13 éves lány szüleit azonnal felkeresném.

Lehet lepontozni. Őrület mennyi itt a pedofil állat.

2021. jún. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
24%

Olyan fogalmakkal dobálóztok, aminek még a jelentését sem tudjátok.

Pedofíliának azt nevezzük, ha valaki nemileg éretlen gyerekek iránt érez szexuális vonzalmat. Egy 13 éves már szinte biztosan érett nemileg és már gyereknek sem nevezném.

2021. jún. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
12%

Azt lehagytam, hogy régen, a hatlamas keresztény időkben a lányokat akkor adták férjhez, amikor nemileg éretté váltak (akár 9 évesen).

Van egy erre vonatkozó részlet a Rómeó és Júliában, ahol Júlia, ha jól emlékszem 12 éves: „Megannyi leány van Veróna szerte, ki nála ifjabb, s már anya.” -Vagy valami ilyesmi, rég olvastam.

2021. jún. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
75%
Elgondolkodnék a 18 éves milyen IQ szinttel rendelkezik.. 🤔
2021. jún. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:
64%
Nemhogy a 18, de a 15 évesnek is van rá igénye, ha partnerére talál. Szóval hagyjuk már, hogy majd a 18 éves srác vár meg mit tudom én. Vagy a kiscsaj ribis/ostoba/naív, a srác meg egy skalpvadász, vagy a srác valami gyógyegér, aki gyerekeken kívül a kutyát nem érdekel. Egyik esetben sem lennék boldog, büszke szülő. Egyik oldalról sem.
2021. jún. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
22%

Nem írok ide többet, mert csak lepontoztok, de halvány fogalmatok sincs arról, hogy milyen is egy 13 éves. Én néhány évvel vagyok idősebb, jól emlékszem. Én és a kortársaim is elég érettek voltunk, tudtuk, higy hol a határ és tudtunk vigyázni magunkra. Nem értem ezeket a nem nevezem meg kiket, akik szerint egy 13 évest meg kell fosztani mindentől, ami örömöt okoz neki, ha bepasizik (volt ilyen komment, amit ráadásul fel is pontoztatok).

Elfelejtettétek, hogy milyen is volt fiatalnak lenni. Bezzeg nektek lehetett mindent fiatalon, de gyereketeknek nem engeditek, mert csak (értelmes válasz nem volt), aztán meg csodálkoztok, ha megutál a gyerek.

2021. jún. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:
22%
24. Előtted csak egyetlen ember említette a pedofil hajlamot.
2021. jún. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
83%
Jobban figyelnék, föleg hogy a 18 éves mit csinal.
2021. jún. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!