Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Mit csinálnátok ha a...

Szülők! Mit csinálnátok ha a 13 éves lányotoknak 18 éves barátja lenne? Vagy ha a 18 éves fiatoknak 13 éves barátnője lenne?

Figyelt kérdés
2021. jún. 27. 17:16
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
100%
44- valóban csak ők tudják. De a testbeszéd sokat elárul. A baráti társaságunk 90 %-a elvált sajnos, köztük én is. Laktam náluk, mert befogadtak a válásom idején 1x-2x, amikor kissé eldurvult a szitu. Hónapokat éltem velük, beleláttam az életükbe. Nem is gondoltam , hogy annyi együtt töltött év után ennyire jól működhet egy kapcsolat.
2021. júl. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
80%
51. Jellemző hogy mindig van valaki aki kiragad egyetlen kivételt. De 100-ból 99 esetnél ez nem így van. Az esetek 99 %-ban a felnőtt csak kihasználja a gyereket. És azt is elfelejted hogy itt nem 14, hanem 13 évesről van szó amit a törvény büntet ha 18 éves emberrel van.
2021. júl. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
10%

52-es nem, nem bünteti, csak a szexuális együttlétet. Sőt, ha 17 éves lenne a srác, akkor még azt sem büntetné.

Ha jól tudom (javítsatok ki, ha tévedek) a petting, előjáték megengedett az ő esetükben is.

2021. júl. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
77%
Attól még beteg, hogy 18 évesen nem szégyelli magát, hogy csak egy gyerekkel képes ilyen kapcsolatot kialakítani. Erre az sem mentség, hogy egy nyomi. Nem akarnék egy ilyen sérült selejtet tudni a lányom mellett. A fiú szüleinek is éghet az arca rendesen. Keressen magához korban illő lelki nyomorékot, azzal lehet szenvedni. De nem egy gyerekre ráakaszkodni érzelmileg, elvileg felnőtt létére. Szegény kislánynak kb fignja nem lehet, hogy ez miért rossz, hiszen képes leállni egy ilyennel.
2021. júl. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
22%
Nincs ezzel semmi gond, az egyik uncsim 21 volt, amikor összejött egy 13 évessel és ungabunga is volt.
2021. júl. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
85%
55. Attól higy ő ezt megcsinálta attól még lehet vele gond.
2021. júl. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
22%
46-os :D
2021. nov. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
31%
En 15 evesen már bőven dugtam volna, de nem tudtam meg a parkapcsolatot hogyan eljem meg, lelkileg nem voltam ra erett. Ha turelmes a fiu es megvarja amig felno a lany nincs gond, biztos van vmi oka, hogy nem egy 8os fiu a baratja, de ha szeretik egymast ez nem biztos hogy gaz. Kozepiskolaban kb mindenki az evfolyamban vagy max egy ket ev csuszassal ismerkedik, kevesbe a diszkoban vagy konyvtarban.
2021. nov. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
34%

Megkeresném a fiú szüleit. Elmondanám, hogy nem akarom, hogy a fiuk a lányom körül legyeskedjen.

Ha tovább folytatja, akkor pedig elmagyaráznám az inasnak, hogyha nem tűnik el, szilánkosra töröm a lábait. Megerősítésként kapna tenyérrel egy csicskítópofont.

2021. nov. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!