Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Mit csinálnátok ha a...

Szülők! Mit csinálnátok ha a 13 éves lányotoknak 18 éves barátja lenne? Vagy ha a 18 éves fiatoknak 13 éves barátnője lenne?

Figyelt kérdés
2021. jún. 27. 17:16
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
89%

28. Félreérted. Egy gyerekről és egy felnőttről beszélünk. Nem 2 tiniről. Valahol muszály meghúzni a határt ami a törvényt illeti. Nem lehet olyat hogy kb 14 és kb 18 éves. 18 felett egy ember már felnőtt. De ez nem azt jelenti hogy egyik nap még gyerek másik nap már felnőtt. Egyszerűen a törvényhozóknak meg kell határozni egy határt, egy bizonyos életkort. Ez 14 évre és 18 évre esett. Ebben az esetben ha nem tartod be börtönbe kerülhetsz erőszakért.

Én személy szerint nem felejtem el soha milyen volt tiniként. Általánosban 2-3 osztálytársamnak vomt "barátja", atöbbi éretlen volt beleértve engem is. Volt egy osztálytársamnak aki 30 éves férfival volt, már akkor is betegnek tartottam. Most felnőttként pláne. Egy tini egyszerűen legyen egy hozzá hasonló korúval szerintem.

2021. jún. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
65%
28. Nem a tiniszex van tiltva hanem a felnőtt gyerek szex. Nem mindegy.
2021. jún. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
70%
#25 És szerinted ki a f@xt érdekel, hogy régen mi volt? Régen kinyírtak a családoddal együtt ha valami olyasmit csináltál, régen lányokat, nőket erőszakolhattál büntetés nélkül, de elárulhatom neked, hogy nagyon nagyon régen, még az őskorban nem volt ruha, nem volt WC, barlangokban éltek az emberek... És? Azóta már HÁLISTENNEK változott a világ, az hogy mi volt régen, a történelmünk csak azért van és fontos, hogy NE kövessük el ugyanazokat a hibákat újra meg újra.
2021. jún. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
82%
28, nem mindentől tiltani és megvonni a boldogságot kell. Ne vetítsd ki, bármi bajod is van. Nevetséges, hogy szerinted van keresnivalója egy 18 évesnek egy 13 éves mellett. Valamit nagyon elronthattak a szüleid, ha neked itt kell lázadni, főleg ilyen egészségtelen dologgal kapcsolatban.
2021. jún. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom, de szülőként azt se szeretném, ha a lányomon valami hasonló korú hülyegyerek gyakorolgatna, nulla tapasztalattal. Akkor inkább egy tapasztaltabb , tehát kicsit idősebb srác lenne megfelelő, bár a 13 évet elég kevésnek találom szexuális kapcsolatra, de mittudomén mi a korhatár mostanság a tiniknél.
2021. jún. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
80%
Azt nem értem igazából, hogy egy 18 éves fiú mit akar egy 13 éves fejletlen kislánytól. Én azt vettem észre az ismerőseim körében, hogy a 17+os fiúk a huszonéves lányokért vannak megőrülve és inkább nézelődnek felfelé 5 évvel, mint lefelé. Kicsit beteg gondolkodású lehet a srác vagy valami nem stimmel vele.
2021. jún. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
17%
láttál mostanában 13 éves lányokat? Nagyon nem fejletlenek....
2021. jún. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:
77%
Testileg nem, de nagylánynak esetleg csak képzelik magukat. Mondjuk nem engem kérdeztél, fiatal pedagógus vagyok, látom őket nap, mint nap. Nincs rendben, nagyon nincs, hogy egy 18 éves fiú legyeskedik körülötte.
2021. jún. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:
76%
37es, te nem tudom, hol élsz, de én sportiskolában dolgozom és a 12-13 éves kislányok többnyire fogszabályzós, bizonytalan gyermekek, kevesebb az, aki fejlett, mint aki nem:D a végzős gimnazista fiúk nagyrésze (főleg a kigyúrt sportoló srácok) meg velük egy idős vagy huszonéves lányokkal mászkál, akikkel fel tudnak vágni.
2021. jún. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:
68%
13 évesen? Ilyenkor még a tanulásra koncentráljon ne arra hogy fiúzzon.
2021. jún. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!