Árvácska :) kérdése:

Hálátlan gyerek vagyok?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok és apukámmal nincs jó kapcsolatom. Nem szeretek a közelében lenni, nem szeretem ha hozzám ér vagy szól. Amikor néha együtt nézzük a Tv-t és hozzámér, nagyon frusztrált leszek... volt, hogy ott is hagytam :(


Tudom, hogy rosszul esik neki, hogy nem vagyok az a bújós lány, aki példaképként tekint rá . Valahogyan már bele is törődött.


Mindenem megvan, amire szükségem lenne. Mégsem kötődöm annyira a családomhoz. Nem szeretek a közelükben lenni annyira. :( Ez nem csak apával van így, hanem mindenkivel a családban.


Miért vagyok ilyen? :(


2021. jún. 29. 18:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem sima kamaszkor, hormonok, az évek alatt majd rendeződik a kapcsolatod velük,, ha egyébként normális, irántad őszintén érdeklődő emberek.
2021. jún. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
89%
Nincsen veled semmi baj. A szeretetet nem csak érintésekkel és bújással lehet kifejezni. Nem mindenki ilyen beállitottságú. Én sem szerettem soha a kéretlen érintéseket, még a családomtól sem. Csak legyél velük kedves, nyitott és tisztelettudó és nem lesz köztetek semmi gond. :)
2021. jún. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
49%

Ahogy az egyes írja.

Azért jusson eszedbe, hogy el fog jönni az idő, amikor örülnél, ha az apukád a közeledben lenne és megölelne, de már nem lehet.

2021. jún. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%
Ilyen koromban már én sem szerettem, ha bármelyik szülőm megérint vagy ölelget. És hát kezdesz felnőni, kezdesz elszakadni a családtól lélekben, ez is gyakori.
2021. jún. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%
Én is olyan vagyok mint te, én sem kötődöm annyira a családomhoz, de hát ez van, ezen nem tudok változtatni. Az meg, hogy nem szereted, ha hozzád érnek, teljesen normális, vannak emberek, akik nem így mutatják ki az érzelmeiket.
2021. jún. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%
nem vagy hálátlan meg semmi más csak kezdessz felnőni
2021. jún. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%

Sajnos a "mindenem megvan" sokaknak csak anyagi dolgokat jelent.

Ha egy gyerek nem kap érzelmileg is jó nevelést, nem alakít ki vele a szülő kötődést, könnyen ez lehet belőle.

2021. jún. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ez a tikorban eljövő ne érjen hozzám senki dolog összefügg azzal hogy ilyenkor lesz szexuálisan fejlett valaki. Ez új dolog ilyenkor. Akaratlanul is összekapcsolhatja az érintéseket, pedig teljesen más. Most lehet hülyének nevezni pedig tinikorszakban, és fiataloknál 18-20 éveseknél látom ezt a feltűnő távolságtartást gyakran. Nem írok le szituációt mert nem akarom leírni mi a munkám de gyakran találkozok ilyenekkel. Később ez fog változni.

A szeretet részéről nem tudok sokat mondani, remélem meg fognak változni az érzéseid. Talán ha elköltözöl és felnősz másként fogsz látni sok mindent.

2021. jún. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
60%

Azért próbáld meg.Nekem bár ilyen apukám lenne de nekem nem ilyen az apukám, nekem beszólogatós, dolgoztatós, rinyálós, fösvény fajta.

Ha neked kedves az apukád használd ki, mer ritka az ilyen.

2021. jún. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
82%
Benne vagy a kamaszkor közepén, mindössze ennyi.
2021. jún. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!