Árvácska :) kérdése:

Hálátlan gyerek vagyok?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok és apukámmal nincs jó kapcsolatom. Nem szeretek a közelében lenni, nem szeretem ha hozzám ér vagy szól. Amikor néha együtt nézzük a Tv-t és hozzámér, nagyon frusztrált leszek... volt, hogy ott is hagytam :(


Tudom, hogy rosszul esik neki, hogy nem vagyok az a bújós lány, aki példaképként tekint rá . Valahogyan már bele is törődött.


Mindenem megvan, amire szükségem lenne. Mégsem kötődöm annyira a családomhoz. Nem szeretek a közelükben lenni annyira. :( Ez nem csak apával van így, hanem mindenkivel a családban.


Miért vagyok ilyen? :(


2021. jún. 29. 18:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idősen én is nagyon ideges lettem ha anya csak elkezdett valamiről beszélni.


Pár évig türtőztetned kell magad, majd elmúlik

2021. jún. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is ez lehet még. Erre is gondoltam. Ilyenkor már kialakul az hogy saját véleményed van. Kisgyerekként még a szülők képmása vagy valamilyen szinten, később amikor már van önálló véleményünk akkor kezdődnek a viták.

Szóval azt is el tudom képzelni hogy az orrod át húzod mindig és legközelebb ők írnak ide higy "mi baja a gyerekemnek"

2021. jún. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
64%
Nem, csak 16 éves vagy. Majd kinövöd. Egyébként szereted őket, függetlenül attól, hogy fizikai közelségre nincs szükséged?
2021. jún. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
91%

Olyan a jellemed, hogy akivel nem vagy jó kapcsolatba, azokat nem is szeretnéd az életedbe. Ez normális. Az a nem normális ahogy neveltek. Ha az én lányom lennél, lehetnél te a legkőszívűbb a bolygón, akkor is imádnál.

Apudék rontották el, nem te vagy hálátlan.

2021. júl. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Nem is merek azon gondolkodni, hogy kit szeretek. Nagyon félek a választól. Magamtól nem látogatnék meg senkit sem a családból és undorodom magamtól, hogy ezt kimondom de egyáltalán nem tudok mit kezdeni a gondolataimmal. Egy hálátlan féregnek érzem magam miatta. Pedig mindig, kérdezik, hogy miért megyek...Pogit süt nekem a Mama. Nem tudom, hogy miért vagyok ilyen de érzem, hogy nem helyes. :(
2021. júl. 15. 14:59
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Van hogy sok valakiből, pláne ha egy házban éltek. Ha majd elköltözöl majd kiderül hogy ki hiányzik igazán.
2021. júl. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ne emészd magad, Kérdező. :( Én is baromi sokszor érzem úgy, hogy legszívesebben elmennék, és soha vissza se jönnék. Nem csak ide, az otthonomba, de Magyarországra sem.
2021. júl. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem nem vagy hálátlan, nekem nem tünsz annak, viszont ha nem szereted őket, nem kötődsz hozzájuk, akkor annak akár reinkarnációs, előző életbeni okai is lehetnek. Lehet, hogy korábbi életeitekben, már több életben is találkoztatok, akár többször is voltatok egy család, és mindig kiidegeltétek egymást. Lehettetek akár valami ilyen rivalizáló kis kötekedőek is egymással esetleg. Előfordulhat. Nem biztos, hogy korábban voltatok már egy család, de lehet. De ha nem hiszel ilyesmiben, akkor vedd úgy kérlek, hogy nem írtam semmit; de szóval szerintem őszintén, ez is közrejátszhat.
2021. júl. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!