Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha újitsuk a fürdőszobát...

Ha újitsuk a fürdőszobát akkor segiteni kell nekem?

Figyelt kérdés

Kb.1 hetes munka lenne bontás,csőszerelés,festés apám fogja csinálni nekem kötelező/kellene segíteni?


16/F


2021. jún. 29. 21:41
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
47%
29 Attól még nem biztos, hogy szükség van a segítségére.
2021. jún. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
97%

Eléggé el vagy kényeztetve, 16 évesen illene besegíteni, ez kemény férfimunka, ki segítsen apukádnak, talán anyukád?


(amikor én festettem a szobát, akkor az óvodás gyerekem odajött, hogy ő is segít. Kapott egy hengert, és ügyeskedett. Most 18 éves, de magától értetődő neki, hogy ha munka van, főleg, ha nagy munka, akkor ő is csinálja. Kérni se kell rá, jön magától, és segít)

2021. jún. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%
Én, amikor 16 éves lány voltam, anyámmal festettem ki a 85nm-es lakást ketten. Bútortologatással, mindennel. Le ne szakadjon már a kezed, hogy segítesz...
2021. jún. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk egyértelmű volt hogy besegítettem 15 évesen. Pl. Adogatás, vödörcipelés, talicskázás, lapátolás, szemét összeszedése, festés, csiszolás, járólap vágás, mérés, bejelölés, cipekedés, innivalót vittem, szendvicset vagy ebédet csináltam vagy előkészítettem a hozzávalókat a felújítás alatt hogy a szülőknek könnyebb legyen, amiben tudtam segíteni, sokat tanultam belőle. Nem volt kötelező, de főleg nyáron ráértem. 12 éves korom óta állandó, önként vállalt feladatom volt a sövény vágás, fűnyírás, télen hólapátolás.

És lány vagyok.

Te meg itt picsogsz 16 évesen ha meg kell mozdulnod, szedd össze magad.

2021. jún. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
80%

A kérdést sem értem .. :D

Én ugyan már rég nem otthon lakok, de ha apám csinál valamit mikor ott vagyok akkor mindig segítek neki. Eszembe nem jutna az sem hogy nem kérdezem meg, ha nem is kell a segítségem közben beszélgetni szoktunk és így nem unatkozik közben ő sem .

A legutóbb múlt héten segítettem neki mikor ott voltunk pedig 8 hónapos terhes vagyok ( csak felszerelni a rolót) . Remélem az én gyerekemnek is természetes lesz ez .:)

25/N

2021. júl. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
80%

sír-rí, hogy segíteni kéne menni, közben meg halálra únja magát.. :-D


https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..


Újabb epizód... :D

2021. júl. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!