Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megengednétek a saját fürdőt...

Megengednétek a saját fürdőt a gyereketeknek?

Figyelt kérdés

Költözni fogunk, építünk egy házat, de tervek még nincsenek. De úgy tervezik a szüleim, hogy 3-4 fürdőszoba lesz benne.


Nekem már elegem van abból, hogy mindenki egy helyre akar menni WC-re, amikor 3 van a házban. Benyitogatnak, amikor fürdök, elsétálnak a fürdőszoba előtt, amikor bent vagyok és lekapcsolják a villanyt, bejönnek WC-re, amikor fürdök. Ezek megoldódnának, ha saját fürdőszobám lenne.


Ha úgyis 3-4 fürdőszoba lesz, akkor nagy kérés, hogy az egyik az én szobámból nyíljon? Nem használnék több vizet, mert gyakorlatilag mindegy, hogy melyik fürdőszobában használom el azt a mennyiséget. Ti EBBEN AZ ESETBEN megengednétek?



2020. dec. 11. 19:49
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
99%
Harcold ki! Olyan 13 éves koromban lett saját fürdőm az új házunkban és iszonyú jó volt. Nem kellett senkihez alkalmazkodni, ha akartam éjfélkor zuhanyoztam és a kutyát nem zavartam. Nagyobb koromban mikor nálam aludt a barátom se volt para ha fürdeni, wc-zni kell. Szerintem a szüleidnek is kényelmesebb lesz így hosszú távon. Pláne, hogy egy tini sokat tud pepecselni egy fürdőben.
2020. dec. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
99%
Persze, ha belefér a büdzsébe és amúgy is lenne ennyi fürdő.
2020. dec. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
96%
Ha 3-4 fürdőszobátok lesz, akkor gondolom nem mindegyik a nappaliból fog nyílni.
2020. dec. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
8%
Én nem engedném. A fürdőszobát nem egészséges összenyitni a hálóval. Tiszta penesz lesz minden a sok nedvességtől. Jól szellőző folyosóra érdemes nyitni.
2020. dec. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
94%

Miért kié lenne az a 3-4??? Csak dísz lenne?

Nyilván a tiéd lesz az egyik.

2020. dec. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
98%

4


Nekem 10 éve nyílik a fürdőm a hálóból, van ablak és teljesen jól kiszellőzik. Egy gramm penész nincsen.

2020. dec. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem az egyik a tiéd lesz
2020. dec. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
91%

Én attól tenném függővé, hogy hány testvéred van... ha tudnék elég fürdőt csinálni, hogy mindnek jusson, akkor persze, simán, kérni se kellene.

Ha nem, akkor lenne egy szülői, egy a gyerekeké, és egy vendég.

2020. dec. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
91%
Itt az a baj, hogy bunkó a család, hogy mindenki azt a fürdőt akarja használni, ahol éppen benn van valaki. Nekem építkezéskor lett egy fürdőm, nem a szobámból nyílik, hanem a folyosóról, ahonnan a másik is, mégsem pofátlankodnak be az enyémbe, mert nem türhő parasztok.
2020. dec. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim válasza:
5%
Itt is gondot okoz a penész, mert nem úgy szellőzik egy zuhany után, mint egy rendes fűrdő, kényelmileg jó, technikailag egy rakat szar, pedig minden meg lett téve, hogy ne így legyen körülbelül, amit a lehetőségek kínáltak, és nem, nem egy penészfészekben lakom.
2020. dec. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!