Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek jogosan vagyok...

Szerintetek jogosan vagyok felháborodva?

Figyelt kérdés
Apukám és a testvérem mindig is kutyát szerettek volna. Anyukám és én soha nem szerettünk volna kutyát, mert nincs időnk naponta x-szer levinni sétáltatni, szeretjük a lakásban a tisztaságot, a rendet. Mindketten allergiások vagyunk a kutyaszőrre, illetve én még tüdőbeteg is vagyok. Ráadásul helyünk sincs a kutyára, és szép bútoraink vannak, amelyet tönkretehet a kutya. Előzőleg voltak állataink, nem is kevés, amiket a testvérem és az apám kértek, de felelősséget soha nem vállaltak az állat iránt, mindig anyukámra maradt az állat gondozása. Most hoztak egy kutyát megbeszélés nélkül. Nem érdekelte őket, az hogy mi nem szeretnénk kutyát, ahogy az sem, hogy mindketten allergiásak vagyunk és én még tüdőbeteg is vagyok mellette. Miután meghozták a kutyát, elkezdtem köhögni, és rosszul lettem, és ezek után még ők voltak felháborodva, hogy miért lettem rosszul. Szerintetek jogosan vagyok ezek után felháborodva?

2021. jún. 30. 14:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem pontosan értem hogy mindezek közül most konkrétan min vagy felháborodva, de jogosnak hangzik, igen.
2021. jún. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Thispain ***** válasza:
97%
Igen.
2021. jún. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
98%
Teljesen jogosan. Nem normális, hogy nem gonolnak bele akövetkezményekbe főleg úgy, hogy akár nagyobb baj is lehetne belőle.
2021. jún. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
79%
Bunkó prosztó dolog volt ez tőlük. Persze leginkább az eb fogja megszívni, mert ide-oda rángatják szerencsétlen jószágot.
2021. jún. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
72%
Jogosan vagy felháborodva, de azért arra kérlek vigyázz, hogy ne essen baja a kutyának. Ne bántsa senki. Vagy maradjon ott békességben vagy legyen új gazdája (akinek tényleg kell is és megbízható), de ne bántsa senki és ne legyen elhanyagolva, mert szegény kutya nem tehet semmiről. Gondoltam előre szólok.
2021. jún. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
98%
Apád hány éves hogy még mindig egy kisiskolás szintjén van?
2021. jún. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
16%

Soha nem volt kutyatok akkor honnan tudod hogy allergias vagy a kutyaszorre?



Persze gondolom a szomszédnal, rokonnal van kutya es ott tusszogtel.. 😂

2021. jún. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális amit az apukád és a tesód csinált. Ha még allergiás is vagy a kutyaszőrre akkor főleg nem kellett volna elhozni csóró kutyát.
2021. jún. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
93%

9.nem kell kutyát tartani ahhoz hogy megtudd allergiás vagy bizonyos dolgokra.

Barátnőmnek macska allergiája van úgy hogy sosem volt macskája csak volt olyan helyen ahol macskák zöme volt így derült ki.

nem értem ezen mi nevetgélni valót találsz, az allergia komoly dolog főleg ha fulladásos reakciót okoz néhánynál.

2021. jún. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Minta apa lehet, akit nem érdekel hogy a lánya allergiás + tüdőbeteg, hisz az ő élvezeti faktora fontosabb
2021. jún. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!