Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleimet zavarja hogy...

A szüleimet zavarja hogy éjjel kijárok enni?

Figyelt kérdés
Amerikai konyhank van, tehat egyutt van a nappalival, ahol anyám alszik. Nem a hálószobában alszik apámmal egyutt, hanem a nappaliban. Diakmunkazni jarok, ami inkabb a délutáni-esti órákat érinti, igy a bioritmusom mar átalakult, kesobb kelek, sokaig is vagyok fenn, mivel eleve nem delutan erek haza. Szeretek enni, sokat is szoktam, igy van hogy éjjel meg kijarok kenni egy szendvicset, vagy készíteni vmi egyszerubb kajat pl zacskós leves, rántotta. Anyamekat elvileg ez zavarja(nem kell korankelniuk nekik sem) pedig halkan csinálom. Elhiszem, h zavaró, de muszaj ennem, nem tehetek rola hogy anyám a nagy házból pont a nappalit talalta ki magának alvóhelynek, egy konyha sztem legyen mindig elérhető, bárki éhes lehet éjjel vagy szomjas. Szerintetek kinek van igaza? Pl en sem panaszkodom arra, h delelott bejönnek hozzam a hangok, ez az elet velejárója, csak most epp a munkam miatt az en bioritmusom más.
2021. júl. 13. 23:16
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
47%

Ez nálunk is így volt, mostohaanyámnál este nyolc után meg sem mozdulhattunk, de mi még kaját sem vihettünk a szobánkba, szóval hogyha én tizenegyre megéheztem - mert minden nap kötelezően fél hatkor volt a vacsora -, akkor kb reggel hatig éheztem.


Aztán egy idő után leszrtam és dugtam el! kaját, hogy legalább egy szendvicset tudjak enni ha megéehezek.


Eleve fél hatkor enni utoljára nem egészséges, és csak azért, mert ő diétázott, nem kellett volna mindenkire ráerőltetni a bromságát.

2021. júl. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
53%

17. Látszik, hogy te se dolgoztál még életedben :D Én épp délutános vagyok ezen a héten, éjfélkor érek haza (a munkahelyen pedig 6-kor eszek utoljára, mivel akkor van ebédszünet), mire hazajövök, muszáj ennem valamit, nem feküdhetek le éhesen aludni...A fél napja a hűtőben rohadó szendvicset meg egye meg, akinek két anyja van.


Gondolom le leszek pontozgatva, mert ahogy észrevettem, ezen az oldalon a gyereknek Kuss a neve, mindenért ő a hibás és örüljön, hogy egyáltalán van tető a feje felett, de szerintem igenis neked van igazad. Ha már elküldtek dolgozni, legalább ne panaszkodjanak, hogy "zajongsz", nem mintha egy tál kaja megmikrózása vagy egy kis lábasnyi víz felforralása olyan nagy zajokkal járna. Vagy akkor mondjuk nem a nappaliban kéne aludni, a konyha mellett...

Kíváncsi lennék amúgy, anyukád miért alszik külön, biztos apukád néha meg mer fordulni álmában és attól se tudott aludni..

2021. júl. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
63%

17!


Mi pl azért alszunk külön a férjemmel, mert neki a 18 fok is meleg, nekem meg a 25 is hideg.


Emellett nálunk pl a család arról is szól, hogy ha valaki alszik, akkor nem állunk neki mellette porszívózni, fűrészelni, habot verni, telefonálni, stb. Mindegy miért és mikor alszik, gyerek vagy felnőtt. Mi tiszteljük egymást. Senki nem fog halni ha nem az ejszaka kozepen all neki rantottat sutni. Ha tudom, hogy ejjel enni akarok, akkor elore elkeszitek valamit amit masfel perc alatt kiveszek a hűtőből.

2021. júl. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
0%
Bocs, nem 17-nek szolt természetesen a kommentem hanem 22nek.
2021. júl. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

Köszi.

17, 23 - hogy készítsem el napközben ha dolgozni vagyok? Mellettem ők is takarítanak, van hogy az ablakom alá leállnak telefonálni reggel 7-kor. Nem szólok, mert ők ilyenek, ekkor kelnek, hadd éljék az életüket. Cserébe azt is elvárnám, hogyha már gyerekként dolgozok, akkor én is legyek tisztelve, szerintem kibírható hogy kimegyek egyszer 5 percre forralni egy vizet. Ha nem, akkor meg miért kell a nappaliban aludni? Ez olyan mintha redőny nélkül aludnek, aztan csodálkoznék hogy 5kor besüt a nap. Magadnak csinalod ezzel a szart. Mindenkinek megvan a sajat szobája, ahol nyugalomba lehetne, és más is nyugalomban kijárhatna enni. Masnak az a normalis hogy reggel 6kor reggelizik, nekem meg az hogy éjjel 2kor vacsorazok. Miert csak az az elfogadott bioritmus ami az atlagos? Nem mindenki 8-16 órás munkarendben van.. ezaltal a szokásai is megváltoznak.

2021. júl. 14. 12:50
 26/32 anonim ***** válasza:
23%

"Így meg kb. csak anya kereste a bajt magának"

Ezt most tökre úgy írod, mintha szándékosan ki akarnál cseszni vele az éjjeli evéssel. Lehet hogy így meg úgy tiszteled, de most mégis egy akkora rohadt g*ci vagy vele, hogy arra szavak nincsenek.

2021. júl. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
35%

Nálunk már nincs szöszmötölés, ha úgymond "takarodó" van.

Aki későn ér haza, az így járt, szép csendben beosonkodik a szobájába, és nem zavarja a családot a fürdéssel, evéssel.

Majd reggel bepótolja.

2021. júl. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
14%
Anyukád helyében én is mérges lennék, ha éjjel a fülem mellett, amikor épp pihenek sütnel rántottát. Az éjszaka arra való, hogy pihenjünk, aludjunk. Nem pedig arra, hogy valaki hajókkal és illtaokkal ebresztgessen minket. Ha éjjel éhes vagy akkor vidd be este a kaját. Ahogy pedig anyukadròl írsz az felháborító. Egyenlőre te laksz az O hazaban, az O kajáját eszed stb...hagy engedje már meg azt a luxust magának,hogyha a nappaliban akár aludni akkor ott alszik. Vegyél egy kicsit vissza magából mert nem épp a világot váltod meg. Mas is dolgozik .
2021. júl. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

“Gondolom le leszek pontozgatva, mert ahogy észrevettem, ezen az oldalon a gyereknek Kuss a neve, mindenért ő a hibás és örüljön, hogy egyáltalán van tető a feje felett”


Tudtuk hogy lesz egy par ilyen okos 🙄

2021. júl. 15. 00:28
 30/32 anonim ***** válasza:
21%
Ebben igazad van! Halistennek az én gyerekem tiszteletben tartja a családját.
2021. júl. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!