Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ki mit gondolna, ha az alábbi...

Ki mit gondolna, ha az alábbi párbeszédet hallaná lejátszódni egy apuka és a 4 éves kislánya között?

Figyelt kérdés

Apuka: Tetszem neked?

Kislány: Igen, mert az apukám vagy.

Apuka: De nem úgy, hanem úgy mint a fiúk az oviban.

Kislány nevet

Apuka: Na? - magára mutat

Kislány: Igen.


Őszintén szólva, bennem rossz érzéseket kelt.



2021. júl. 15. 20:59
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
70%

9


Azért mert aki ilyet kitalál, akinek ilyen gondolatai születnek a fejében, az nem biztos, hogy egészséges. Az meg pláne nem, hogy ki is rakja ide úgy, mintha ezt "hallotta volna valahol".

2021. júl. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
97%
De ha tényleg csak hallotta? Jó, lehet hogy tényleg vele történt vagy ő gondolt ilyenre, de ha nem, ha tényleg csak kíváncsi a véleményekre?
2021. júl. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
97%
14 én kérdés nélkül is tudom, hogy ez nem jó
2021. júl. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
92%
Erre egy 4 éves kislány mit mondhatna az apukájának? Szereti, ezért nem akarja megbántani. Az apuka meg hogy ilyet kérdez, ráadásul tudatosan kicsikar egy pozitív választ, arra utal, hogy nincs minden rendben a toronyban vele. Ezt a kérdést a gyerek anyjának kellett volna feltennie. Lehet, hogy ez a kérdés a gyerekben meg is fog maradni, ami évek múlva megbosszúlja majd magát az apa lánya kapcsolatban.
2021. júl. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
35%
na, megint az inceszt troll újabb sztorija?
2021. júl. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
87%
beszélgetés apa lánya között az oké rendben van,de ez beszélgetés betegesn em normális
2021. júl. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
A lány vagyok. Most ugrott be ez a gyermekkori emlék, mert terápiában feljött, hogy zaklatott-e az apám.
2021. júl. 15. 22:02
 18/28 anonim ***** válasza:
83%
És a terápián biztos nem mondtak semmi okosabbat mint amit itt mi mondani tudnánk rá.
2021. júl. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
13%

Aha, erre emlékszel, de hogy zaklatott apád, arra nem...

Nagyon ráérsz.

2021. júl. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
93%

20

Nem kell, hogy tettlegessegig fajuljon. Ilyen kis jatszadozasok mar gyerekkorban is belyeget nyomhatnak az ember szemelyisegre, amit aztan elnyom magaban.

En 12-20 eves korom között, igaz masik felnott ferfi miatt, de feltem az apámtól is, nem tudtam elviselni, hogy hozzam er. Ez baromira nem jatek.

2021. júl. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!