Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ki mit gondolna, ha az alábbi...

Ki mit gondolna, ha az alábbi párbeszédet hallaná lejátszódni egy apuka és a 4 éves kislánya között?

Figyelt kérdés

Apuka: Tetszem neked?

Kislány: Igen, mert az apukám vagy.

Apuka: De nem úgy, hanem úgy mint a fiúk az oviban.

Kislány nevet

Apuka: Na? - magára mutat

Kislány: Igen.


Őszintén szólva, bennem rossz érzéseket kelt.



2021. júl. 15. 20:59
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
23%
Ez nagyon beteg. Ilyeneket ne tegyél fel légyszives, mert rosszul érzem magam tőle
2021. júl. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
25%
Ugyanmár. Ez egyértelműen kitaláció. Egy 4 éves nem fogja megindokolni a válaszát. A tetszem neked kérdésre simán egy igen vahy egy nem lenne a válasz, nem lenne kifejtés mellé.
2021. júl. 16. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
64%

Nemrég volt tök hasonló kérdés, ahol apuka és kislány között valami hasonló zajlott le.


Azt hiszem, végül törölték is, mert provokált.

2021. júl. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
1%

Ott sántít a dolog h ez egy játszótéren zajlott le. Egy apuka otthon van kettesben a lányával.

Még véletlenül sem ott kérdezett rá. Nem. Egy játszótéren.

Hát persze

2021. júl. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
24-es, hol van írva hogy játszótéren történt mindez??
2021. júl. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
74%
Mondjuk erre én is kíváncsi lennék. Persze lehet, hogy a 24-es az említett törölt kérdésre utalt.
2021. júl. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
34%
Ki mit gondolna? Azt nem írtad le.
2021. júl. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
60%

Kedves kérdező.


Fu, bakker, ez kemény.. Én is terápiára készülök, és rettegek, hogy valami olyan dolog szakad fel, amit sosem hittem volna.


Alapvetően milyen (volt) a viszonyod az édesapáddal?

Mert ha mondjuk felhőtlen, de feljon egy ilyen, hát az elég nagy sokk lehet.


Egyébként én kifejezetten az az ember vagyok, aki próbálja utoljára feltetelezni a rosszat, de nem tudom hova tenni ezt a kérdést.. Pálcát nen török, nyilván semmi egyebet nem tudok, de abszolút nem tartom megszokottnak, normálisnak:(


30N

2021. okt. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!