Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek kinek van igaza...

Sulek Péter kérdése:

Szerintetek kinek van igaza Anyámnak vagy nekem? ( kicsit hosszú leszek előre elnézést köszönet annak aki végig olvassa.)

Figyelt kérdés
Én és anyám között ellentét van. Ő mindenképpen azt akarja hogy diplomám legyen,amivel nincs is baj én is szerettem volna régen,de msot már nem akarom,mert az első diplomámba belebetegedtem depresszió hanghallás agresszió bűncselekmények,majdnem 20 év fegyházat kaptam,második egyetem ugyanez mindenki utált,mindenkibe belekötöttem semmi motivációm nem volt nem tanultam. Én dolgozni szeretnék és ha érdekel a diploma majd munka mellett megcsinálom ha egészséges leszek,jelenleg is pszichiáter kezel. ANyám azt mondta szó sem lehet róla nem dolgozom ő eltart 30 évesen menjek neki a 3 diplomámnak,de cska azért emrt mindenkinek van és ő is szeretné ha nekem lenne felvágni a rokonoknak. ő is diplomaosztón szeretne lenni. hogy az ő fia mire vitte,szerintem viszont újra beteg leszek le fogok pukkanni,inkább dolgoznék ott siker élményem van és el is tartom magamat :) SZerintetek munka vagy diploma ? 30 éves vagyok

2021. júl. 16. 19:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
97%
Kemény és megterhelő, az embert próbára tevő munka kell neked, mert különben a szövegből kiolvashatóan anyuka szárnyai alatt felnövekedve határozatképtelen, férfiatlan egyén leszel.
2021. júl. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
98%

A pszichiáter nem javasolta még, hogy válj le az anyukádról?


Ha neked ad igazat a többség, utána mit csinálsz?

2021. júl. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
32%

Ezekert "csak: borton jar.

En mar jelentettem fel ezekert valakit es kepzeld SEMMI nem tortent!

2021. júl. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
65%
Két egyetem? A szakdolit ki írta meg helyetted?
2021. júl. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
89%

Mondjuk az gáz tőled is,hogy már lassan a 3. diplomádat akarjátok csinálni,de 30 évesen még anyáddal laksz.


"...mert az első diplomámba belebetegedtem depresszió hanghallás agresszió bűncselekmények,majdnem 20 év fegyházat kaptam,..."


Muci!Nem a tanulás miatt kaptál majdnem 20 év fegyházat és nem is ebbe betegedtél bele.


Az helyes,hogy pszichiáter kezel,de ne fog minden gondod-bajod a tanulásra.


Van 2 diplomád,kezdj el dolgozni és költözz el anyádtól.

Alapíts családot...

2021. júl. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
97%
Egyébként az ultragáz,hogy már van 2 diplomád,de te így írsz!
2021. júl. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
96%
Milyen büncselekmény az amiért majdnem 20 év fegyház jár? Fegyház fokozatot nem bolti lopásra szoktak kiszabni, és pláne nem függesztik fel ha már kiaszabták.
2021. júl. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy értelmeztem, hogy csak elkezdte azt a két szakot, de nem fejezte be és így nem szerzett diplomát. Viszont az anyja mindenképpen azt akarja, hogy diplomás legyen a gyereke és ezért erőlteti, hogy menjen neki harmadjára is.
2021. júl. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
97%
18, azt írja, az első diplomába belebetegedett. Tehát van több diploma.
2021. júl. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
19 Valaki magára a képzésre is diplomaként hivatkozik. Ettől függetlenül lehet, hogy van diplomája akár több is, csak úgy nem igazán értem a sztorit.
2021. júl. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!