Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Én vagyok a gonosz mostoha?

Én vagyok a gonosz mostoha?

Figyelt kérdés
A ferjemnek van 2 lanya es egy fia. A fiú közös gyerekünk a másik 2 lány másik 2 nőtől van. Sose volt a ferjemnek a 2 lannyal semmilyen kapcsolata, nem ismerik egymást. 20 éve élünk boldogan és a fiunk 19 éves. Van egy vállalkozásunk amit igaz a ferjem pénzéből de együtt epitettunk fel. A minap megjelent a ferjem egyik lánya hogy támogassa, vegyen neki ezt azt mert eddig gyerektartast se fizetett s most fizessen neki. Meg hogy bezzeg a közös fiunknak autót vettunk meg lakast már.. ehhez ugyan mi közük van?? Nekem eldurrant az agyam mert eddig semmilyen kapcsolat nem volt köztük, most megkeresi az apját es egyből a penzzel jön. Amikor elvalt a ferjem a lany anyjától megkapta a ház ertekenek felét a nő, ugy gondoljuk ez bőven fedezhette a gyerektartast is. Az meg hogy nem volt apai kapcsolat köztük hát istenem... nem ez az első. Mit tegyek? Most folyamat meg fognak jelenni a ferjem gyerekei?
2021. júl. 26. 15:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/83 anonim ***** válasza:
67%
Igen. Meg fognak. És jól is teszik. Az hogy neked nem tetszik, az egy dolog. Eddig vígan éltetek a pénzből, ők meg nélkülöztek.
2021. júl. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/83 anonim ***** válasza:
84%
Ez nem úgy működik, hogy azzal le van tudva a gyerektartás. Inkább nem részletezem, mit gondolok erről a történetről.
2021. júl. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/83 A kérdező kommentje:
A ferjem előző feleségének semmilye se volt, a ferjem pénzét kapta meg. A gyereket is egyedül a nő akarta, igy akarta megfogni. Jo, sajnálom a gyereket de akkkr se kerjen minket számon hogy a mi közös gyerekünk miket kap... semmi köze hozzá. Felnőtt ember lett mind a 2 lány, vasaroljanak maguknak
2021. júl. 26. 15:12
 4/83 anonim ***** válasza:
87%
Törvényileg járt neki, ennyi. Mint ahogy a tartásdíj is járt volna a gyerekek után. Elég rossz lehetett a lányoknak úgy felnőni, hogy az apjuk feléjük se nézett.
2021. júl. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/83 A kérdező kommentje:
Na nem nelkuloztek azok semmit se. Fel kell fogniuk hogy az apjuknak más élete van, más csaladja. Ők legyenek az anyjukkal, minket hagyjanak békén. Eddig is megvoltunk nélkülük
2021. júl. 26. 15:18
 6/83 anonim válasza:
85%
Igen, te vagy a gonosz mostoha. Azok a lányok is ugyanúgy megérdemelték volna azt az apai szeretetet és az azzal járó anyagi javakat, mint a fiad.
2021. júl. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/83 anonim ***** válasza:
89%
Itt nem az a kérdés, hogy ti megvoltatok-e nélkülilük. Nem a lány csinálta meg az apát, hanem az apa csinálta meg a lányt.
2021. júl. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/83 A kérdező kommentje:
Csak a pénz kell nekik
2021. júl. 26. 15:23
 9/83 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon helyes. Ami jár, az jár nekik.
2021. júl. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/83 anonim válasza:
81%
Így van, a férjednek jogilag ugyanolyan gyerekei ők, mint a fiad.
2021. júl. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!