Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit reagálnál, ha a gyereked...

Mit reagálnál, ha a gyereked így szakítaná meg veled a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Utolsó beszélgetéskor azt mondaná, hogy mindigis sokkal boldogabb volt olyankor, amikor nem kellett a közeletekben lennie, ez akár lehet egy szimpla koliban tartózkodás is. Meg soha nem viselte jól, hogy mindig mindenben a negatívat keresitek, és végig se hallgatjátok a mondanivalóját, mert mindig sokkal fontosabb a legjelentéktelenebb részleten háborogni, meg amúgy úgy érzi, hogy hülyének nézitek, és nem is szeretitek, ha önálló gondolatai vannak, nektek mindig fontosabb, hogy a külvilág mit gondol.... Nagyjából ilyenek.

Ja és nem akar semmiképpen sem javítani a kapcsolaton, ő évek során próbált, ti nem voltatok ebben partnerek, akkor most se legyetek azok, mert már késő.


Mit reagálnál, ha így szakítaná meg veled a kapcsolatot a gyereked?


2021. aug. 2. 10:37
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
93%
Egy ilyen személyiségű szülő ezt nem fogja magára venni, te leszel a hálátlan szemétláda. Ha meg akarod szakítani velük a kapcsolatot, akkor tedd azt, de ne számíts arra, hogy majd elgondolkodik és átértékeli az életét, mert nem fogja.
2021. aug. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 Metionin ***** válasza:
94%

Ha olyan szülő lennék, amit a kérdező leír, akkor bizonyára örülnék hogy végre elhúz. Mi másért basztattam volna egész életében? Oka van annak ha valaki nem érzi jól magát a családjával.

Egyébként hasonló szituációban a gyerek voltam, anyám is sokkal boldogabb mióta nem lakunk együtt. Sőt, azóta jövünk ki egymással. Nem mindig illik össze a gyerek és a szülő természete.

2021. aug. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
91%

Én nem fogok mondani semmit.

Leérettségizem és lépek.

Elmondtam nem egyszer hogy alig várom hogy ne lássam őket. Gúnyosan mosolyogtak (nyilván), de nemsokára itt az idő, én pakolászom, nézelődöm munka iránt, lakótársakat keresek. Most hogy leesett nekik hogy komolyan gondolom megy a nyalizás ezerrel. Most én mosolygok gúnyosan. :)

2021. aug. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
33%
Azt csinál, amit akar. A szülőnek is jobb ezek után, ha eltakarodik.
2021. aug. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
78%
Nem érteném a miértjét és szomoru volnék.
2021. aug. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
41%

Elmennék terápiára, hogy ebből az adag fosból, méregből, agymosottságból, tudatlanságból, amit most önmgaamnak nevezek, legyen majd évtizedek kemény munkája során egy legalább félig elfogadható, embernek nevezhető valami.


Addig is önkínzás, gyötrődés, és életem végéig bűntudat, sajnálat, szégyen. Meg örülnék, hogy a gyerekem nem egy ilyen félresikerült semmirekelő féreg, mint én.

2021. aug. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
77%
26# Minél előbb fogj hozzá, mert gyorsan elszállnak az évek, és csak azt fogod észre venni, hogy még mindig ott tartasz, nem haladtál semerre sem.
2021. aug. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
41%
Sok az idióta :)
2021. aug. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
73%
28# Miből gondolod?:)
2021. aug. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!