Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elengednétek a 17 éves lányoto...

Elengednétek a 17 éves lányotokat 2 napra fesztiválozni 3 fiú társaságában?

Figyelt kérdés
2021. aug. 11. 13:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/85 anonim ***** válasza:
85%

22-essel egyet kell, hogy értsek!

Így én se engedném!

2021. aug. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/85 A kérdező kommentje:
Bízom benne hogy a lányom értelmesebb annál mint hogy felelőtlenül szexeljen mindenkivel
2021. aug. 11. 15:13
 23/85 anonim ***** válasza:
98%
Akkor miért tetted fel a kérdést?...
2021. aug. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/85 anonim ***** válasza:
93%
A lányod kiszolgáltatott helyzetbe hozza magát mikor három olyan pasival akar Í"fesztiválozni" akiket gyakorlatilag nem ismer. Innentől mi a kérdés?
2021. aug. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/85 anonim ***** válasza:
81%
Ezt sajnos nem tudhatod biztosan. 17 évesen sokakat a hormonok irányítanak, biztos vagyok benne, hogy az a három fiú nem kivétel ez alól, és a lányod sem hinném, hogy az, ha pont velük akar fesztiválozni menni.
2021. aug. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/85 anonim válasza:
91%
Régóta ismeri a fiúkat? Egy baráti társaság? Buliztak együtt máskor is és nem volt gond? A legfontosabb:úgy ismeri a lányát, hogy megbízható? Ha igen akkor nyugodtan. Nekem is sok giú haverom volt, akik egy ujjal nem nyúltak hozzám sőt megvédtek és vigyáztak rám.
2021. aug. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/85 A kérdező kommentje:
Megbízható lány de nagyon makacs tud néha lenni.
2021. aug. 11. 15:27
 28/85 anonim ***** válasza:
89%
"Régóta ismeri a fiúkat? " Írta a kérdező hogy nem.
2021. aug. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/85 anonim ***** válasza:
85%

17 évesen nem kell fesztivál hozzá, hogy alkalmat találjon a kufircoláshoz. Nem is értem ezeket a kommenteket. Csinálja az a lány máshol is, ha akarja, a fesztivál alapvetően nem erről szól.

A szülőnek ismernie kell a gyerekét, ha felelősségteljes, miért ne mehetne fesztiválra?

Viszont ha alig ismerik egymást a srácokkal azért én nem biztos, hogy szívesen engedném el. ha nagyon megbízható a lány, akkor is vonakodva, és csak ha rendszeresen hírt ad magáról, meg hogy hova megy... És nem azért, mert benne nem bíznék, hanem a fiúkban. és nem, nem azért, mert mi van, ha szexelnek, hanem inkább mi van, ha elcsalják valahová, vagy bármi. Nem akarok persze feltétlenül negatív forgatókönyveket írni ide, mert nagy eséllyel semmi gond nem lesz, de az ördög nem alszik.

Engem elengedtek 16 évesen egyedül is fesztiválozni, de megbízható voltam gyerekként is, jelentkeztem is rendszeresen. Mentem fiú barátokkal is, de őket sok éve ismertem. Én magam sem szívesen mennék olyannal, akit nem ismerek eléggé...

2021. aug. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/85 anonim ***** válasza:
25%

"nem azért, mert mi van, ha szexelnek, hanem inkább mi van, ha elcsalják valahová, vagy bármi"

Minek csalnák őt el, meg milyen bármi, ha nem a szexre gondolsz itt is?...

2021. aug. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!