Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elengednétek a 17 éves lányoto...

Elengednétek a 17 éves lányotokat 2 napra fesztiválozni 3 fiú társaságában?

Figyelt kérdés
2021. aug. 11. 13:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/85 anonim ***** válasza:
75%

#70, kezdem azt hinni, hogy te nem vagy annyira értelmes. Egyik mondatod üti a másikat:

"...tartnak az idegen férfiaktól"

"...nem laposkúszásban közlekedek, ha meglátok egy nőt"

Látom, nem érted, hogy mi a különbség aközött, hogy tartunk a férfiaktól, és aközött, hogy rettegünk tőlük. Itt senki nem írt olyat, hogy rettegne bárkitől is, csak azt, hogy tartjuk a távolságot, mert sosem lehet tudni.

Ki mondta, hogy mindenben a lehetséges rosszat lesem? Kiforgatod a szavaimat, attól, hogy egy dologról kifejtettem a véleményem, úgy csinálsz, mintha tudnád, hogy amúgy mindenről negatív véleménnyel vagyok. :D Érdekes.

"Hanem arra, hogy védjék meg magukat, a nem az nemet jelent, és ne adjanak lehetőséget arra, hogy pszichopaták bántsák őket."

Ezzel csak az a baj, hogy a nemi erőszaknál nincs olyan, hogy a nem az nem, ezért hívják erőszaknak.

Azt meg, hogy ne adjanak lehetőséget a pszichopatáknak, hogy bántsák őket... ezt gondold át még kétszer.

2021. aug. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/85 anonim ***** válasza:
81%

Pont hogy azzal adnak lehetőséget a pszichopatáknak hogy a férfiak számára dürgést jelentő fesztiválra tinilányként elengeded őt/őket.


Sehol máshol az életben nincsenek ilyen veszélynek kitéve, erőszakot tekintve

2021. aug. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/85 anonim ***** válasza:
80%

Tartsd a távolságot egész nyugodtan, én sosem voltam ilyen bizalmatlan és kétkedő, nekem ez a stílus nem megy, soha nem is ment. :)


Alap védekezés: nem fogadsz el piát mástól, csak azt iszod meg amit előtted bontanak ki, van nálad paprikaspray, ismerősökkel mozogsz és részeg havert sose hagysz hátra, elvárod visszafele is, nem sétálsz egyedül sötétben illetve ismered az alap önvédelemi fogásokat. Elég egyszerű.. Ezeket betartod, máris sokat tettél a saját épséged megőrzése érdekében, legyél nő vagy férfi.


Ha ekkora fertő egy fesztivál, akkor mégis, hogy lehet, hogy dekoratív, nyitott nőként még a büdös életbe soha nem zaklattak fesztiválon, pedig több mint 20 éve járok? De még egy jóbarátom sem akart soha megerőszakolni.. Buszon fogdostak már, de fesztiválon még egy rossz mozdulat sem. És akkor miért nem hangos az összes média a fesztivál erőszaktól?


Nekem mindegy ki mit csinál, tőlem bezárhatjátok a szobába a lányaitokat 20 éves korukig is.

2021. aug. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/85 anonim ***** válasza:
88%

"ismerősökkel mozogsz"

Ott kezdődik az egész, hogy olyanokkal akar elmenni, akiket még ő maga sem ismer.

2021. aug. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/85 anonim ***** válasza:
89%
Csak az anyja tudja úgy, hogy nem ismeri őket régóta. Lehetnek osztálytársak is...
2021. aug. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/85 anonim ***** válasza:
87%

"16/61 A kérdező kommentje:

Nem ismerem őket, nem olyan régóta barátkozik ezekkel a fiúkkal."


Akikkel nem barátkozunk régóta, azokat még nem ismerjük, még akkor sem, ha az osztálytársaink (amiről egyébként szó sincs, ez csak találgatás részedről).

2021. aug. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/85 A kérdező kommentje:
Nem osztálytársai, őket ismerem. Ezek a fiúk idősebbek tőle.
2021. aug. 13. 11:15
 78/85 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező a lányod nagyon keményen meg lesz … – ami persze normális 17 évesen, de a fesztivál tényleg veszélyes hely.
2021. aug. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/85 anonim ***** válasza:
88%

Igaz én fiú vagyok de 17 évesen én már nem kérdeztem hogy mehetek e


Csak közöltem a tényt hogy megyek


Amúgy egy 17 éves lánynak már tudni kell hogy mit akar

2021. aug. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/85 anonim ***** válasza:
22%

Engedd el nyugodtan.

Valószínűleg már úgyis végig mentek rajta

2021. aug. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!