Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elengednétek a 17 éves lányoto...

Elengednétek a 17 éves lányotokat 2 napra fesztiválozni 3 fiú társaságában?

Figyelt kérdés
2021. aug. 11. 13:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/85 anonim ***** válasza:
65%
Én már kezdek megőrülni ettől a sok férfiutálótól :D. Szerintem kevesebb az esélye annak, hogy szeretkezni fognak, mint annak, hogy nem, és csak simán élvezik a fesztivált. Ha netán mégis szeretkezni akarnának vele, akkor ahhoz nem kéne fesztivál, bármely másik bulin is már rég megtehették volna. Kérlek szakadjatok már ki abból a burokból, hogy az összes férfi rossz és gonosz teremtmény, akiknek csak a szexen jár az eszük meg az ételen. Szegény kérdezőnek is tönkreteszitek a lelki világát ezekkel a válaszokkal. Miért vagytok ennyire fesztiválellenesek? Nem buliztatok tiniként, ezért most úgy akarjátok megbosszulni ezt, hogy a kérdezőt rábeszélitek, hogy a lánya ne mehessen?
2021. aug. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/85 anonim ***** válasza:
85%

"Írta valahol a kérdező, hogy ismeretlen fiúkról van szó?"


16/61 A kérdező kommentje:

Nem ismerem őket, nem olyan régóta barátkozik ezekkel a fiúkkal.

2021. aug. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/85 anonim ***** válasza:
88%

"helyére tudom tenni, hogy az az egy volt egy idióta, nem pedig egy komplett nem"

Nem arról van szó, hogy esélyes, hogy egy komplett nem megerőszakolhatja, hanem arról, hogy egy fesztiválon túlságosan is sok olyan helyzet adódhat túl sok idióta számára, amivel visszaélhet, ezért veszélyes olyanokkal oda menni, akiket alig ismer még.

2021. aug. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/85 anonim ***** válasza:
83%

"kevesebb az esélye annak, hogy szeretkezni fognak, mint annak, hogy nem..."

... mint annak, hogy nem szeretkezés lesz, hanem visszaélés a helyzettel...


"Ha netán mégis szeretkezni akarnának vele..."

Nem szeretkezés az, amitől féltjük...


"meg az ételen"

:) Ki beszélt ételről? Piáról meg drogokról van még szó a szex mellett...


"Nem buliztatok tiniként"

Miért nem buliztunk volna? Pont onnan vannak a tapasztalataink...


"úgy akarjátok megbosszulni ezt"

:D Nevetséges vagy. :)


"hogy a kérdezőt rábeszélitek, hogy a lánya ne mehessen"

Megkérdezte, hogy mi elengednénk-e őt, mi meg leírjuk, hogy nem és hogy miért nem.

2021. aug. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/85 anonim ***** válasza:
5%
Tapasztalat? Vagyis téged már megerőszakoltak? Ha nem, akkor milyen tapasztalatról is beszélünk?
2021. aug. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/85 anonim ***** válasza:
88%

Arról a tapasztalatról, amit az évek során összegyűjtöttem azoknak a buliknak a kapcsán, amiken részt vettem, meg azoknak a kapcsán, amikről hallottam, meg amit a többi válaszoló összegyűjtött mindenféle bulik kapcsán.

Remélem, nem gondolod azt, hogy akit még nem műtöttek vakbéllel, az ne műtsön meg senkit vakbéllel, mert nincs róla tapasztalata... Nem kell ahhoz megerőszakolni valakit, hogy elmondhassa, van tapasztalata arról, hogy milyenek a bulik.

2021. aug. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/85 anonim ***** válasza:
65%

Tapasztalat,a férfiak számára a dugásról szól,szingli 50 éves autószerelő ismerősöm aki anyjával él és tini csajokat szokott meghúzni fesztiválon,minden évben jár,fizeti italukat leitatja őket vagy van olyan lány akinek nincs sok pénze ezért fizet mindent testiségért cserébe,lány belemegy,szülő nem tudja.

Stb

2021. aug. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/85 anonim ***** válasza:
0%

ma 14:18

Jól teszi

A tini csaj meg az nyilván nem hagyná ha a szemét szurkálnák. De így?

2021. aug. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/85 anonim ***** válasza:
84%

#60, ha válaszolsz egy kérdésre érdemes legalább a Kérdező hozzászólásait elolvasni, elkerülve, azt amit te csinálsz, vagyis, hogy baromságokat írsz.

Mi az, hogy mi félelemben éljük le az életünket? Te ép ésszel gondolkozol egyáltalán? Nagyon remélem, hogy nincsen gyereked, és nem is lesz. Az ilyen nem való szülőnek, attól, hogy veled nem történt meg, mi a garancia arra, hogy mással sem fog?

2021. aug. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/85 anonim ***** válasza:
29%

69, akkor már rég nem a kérdésre válaszoltam, hanem a többi kommentre.


Olvasd vissza, írták többen is, hogy tartnak az idegen férfiaktól, valaki az ismerősöktől is. Ez nem félelemben élés? Hiszen lépten-nyomon férfiakba botlunk, ha kimegyünk az utcára. Szar lehet úgy élni, hogy midnenhol a lehetséges rosszat lesed.


Köszönöm a tanácsot, sajnos elkéstél. Vannak lányaim, és nem arra tanítom őket, hogy démonizálni kell a másik nemet. Hanem arra, hogy védjék meg magukat, a nem az nemet jelent, és ne adjanak lehetőséget arra, hogy pszichopaták bántsák őket. Ezeket észben tartva lehet egész nyugodtan szórakozni, bulizni, fesztiválozni. Én nem tagadtam, hogy vannak nyomorult férfiak akik nőket zaklatnak. De azok egyének. Én pl életem során a legtöbb rosszat nőktől kaptam, nem férfiaktól, mégse kezdtem el a nőket hibáztatni és ellenségnek kikiáltani őket és nem laposkúszásban közlekedek, ha meglátok egy nőt, hogy biztosan rosszat akar...

2021. aug. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!