Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elengednétek a 17 éves lányoto...

Elengednétek a 17 éves lányotokat 2 napra fesztiválozni 3 fiú társaságában?

Figyelt kérdés
2021. aug. 11. 13:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/85 anonim ***** válasza:
93%

Óvszer ok, másik kettő minek?


Mondjuk akármennyire is úgymond felelősségteljes, szerintem ezek a fesztiválok nem épp arról szólnak, hogy majd minden este is ugyanilyen felelősságteljes lesz, pláne ha előtte ittak ezt azt, nem mellesleg abban szinte biztos vagyok hogy a 3 srác be fog próbálkozni.

2021. aug. 12. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/85 anonim ***** válasza:
18%
De miért hiszi itt mindenki azt, hogy a férfiakat az ördög küldte, és pont egy fesztiválon egy sátorban/szállodában akarnak megerőszakolni egy lányt, amikor rengetek másik jobb alkalom is lenne rá az életben? Azért ne legyetek már ilyen buták kérlek. Nekünk sem csak a szexen jár az eszünk, akármennyire is hihetetlennek tűnik.
2021. aug. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/85 anonim ***** válasza:
16%

53. “ Nekünk sem csak a szexen jár az eszünk, akármennyire is hihetetlennek tűnik.”


Itt férfiakról volt szó.

2021. aug. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/85 anonim ***** válasza:
83%

"pont egy fesztiválon egy sátorban/szállodában akarnak megerőszakolni egy lányt, amikor rengetek másik jobb alkalom is lenne rá az életben"

Például? Hol fordulnak elő olyan alkalmak, mint egy fesztiválon napokon keresztül többször is egymás után?

2021. aug. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/85 anonim ***** válasza:
18%

Azért kicsit sajnálom azt, aki tényleg így rettegve éli az életét és démonizálja a férfiakat... Igen, vannak kattantak, de az csak egy kis részük, ahogy nőkből is vannak pszichopata idióták...


Nagyon régóta fesztiválozok, még azelőtt is jártam, mielőtt divatba jött volna, sose éreztem, hogy veszélybe lennék... Alap óvatossági lépéseket megtettem, ennyi. Sose bántottak, sose tettek semmit az italomba. Sőt, tök jó lehetőség ismerkedni, igazi úriembereket ismertem meg. Szánalmas, hogy valaki ennyire fél a másik nemtől.

2021. aug. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/85 anonim ***** válasza:
62%

Ha ismerem a srácokat, igen, mert ott, ha kefélnek is, nem valami idegen dugja meg a lányomat.


Ismeretlenekkel kizárt.

2021. aug. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/85 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező, azt hiszed, érdekel három kanos fiút, hogy a lányod nem akar velük szexelni? Ugye csak viccelsz? Még egy férfi is játszva megkapja a nőt, ha szeretné, erőszakkal, nemhogy hárman.
2021. aug. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/85 anonim ***** válasza:
93%

55-ös, mázlid van. Nem félek én sem a férfiaktól, de bocsi, barátnőmet is erőszakolták meg mikor 15 volt, engem majdnem egy randi után... Azért bocsánat, hogy VIGYÁZUNK magunkra, nem elmegyünk ész nélkül három kvázi idegen pasival.


Persze, ha elmegyünk és bajunk esik, akkor meg mindenki fröcsög, hogy "minekmentoda".

2021. aug. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/85 anonim ***** válasza:
83%
#55, örülök, hogy neked nem esett semmi bajod, de ugye nem haragszol meg, hogy én azért tartok az idegen férfiaktól? Néha még azoktól is, akiket ismerek, sosem lehet tudni sajnos. És az a baj, hogy rohadtul nem kis része az embereknek (akár férfi akár nő) ilyen pszichopata, ugyanis a nők 97%-a volt már bármilyen módon szexuálisan zaklatva, szóval inkább örülj, hogy neked nem volt részed semmi ilyesmiben.
2021. aug. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/85 anonim ***** válasza:
32%

Én nem haragszok, csak sajnállak titeket, hogy félelemben éltek. Bizonyos módokon engem is zaklattak már, de helyére tudom tenni, hogy az az egy volt egy idióta, nem pedig egy komplett nem.


Írta valahol a kérdező, hogy ismeretlen fiúkról van szó? Nem görgettem végig a kommenteket.

2021. aug. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!