Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Alsóneműt cserél anya-lánya?

Alsóneműt cserél anya-lánya?

Figyelt kérdés
Elköltöztem a szüleimtől, de maradtak ott ruháim, ha több napra maradnék ünnepekkor, vagy valami miatt. Már többször észrevettem, hogy vagy a szárítón van bugyim - ha itthon vagyok én mosom és elteszem, szóval nem maradt ott valahol - vagy , konkrétan rajta látom meg. Elmondtam neki, hogy ez engem zavar, majd néhány “jajj összekeverhettem” után mondta, hogy néha kölcsön veszi ezt vagy azt, és nem is érti miért akadok ki ezen ennyire, erre azt mondtam, hogy tartsa meg az összeset és inkább az ilyen dolgokból 3x annyit hozok , mint eddig. Nektek vannak otthon ruháitok , amiket használnak a szüleitek/ az alsóneműk ezek közé tartoznak? Túlreagáltam?

2021. aug. 14. 22:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Nem reagálod túl, én a fehérneműs fiókom tartalmát átvinném, hogy használja egészséggel.
2021. aug. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Nem, nem cserel. Nem, nem normalis.
2021. aug. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Az semmiképp nem normális, hogy tudja, hogy téged zavar, de mégis csinálja.
2021. aug. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%

Nálunk volt hasonlóra példa. Talán csak az volt az akadálya, hogy anyám XL-es, én meg pici alsóneműt hordok.


Nem teljesen normális, mondjuk ha más baj nincs anyádnál, azt mondom, oké, ennyi még belefér. (Az én anyám pl mentálisan beteg.)

2021. aug. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
A megoldás egyszerű: ne hagyj ott fehérneműt. ha mész pár napra, semmibe nem tart pár váltást magaddal vinni.
2021. aug. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
65%
Nem normális hogy anyád a bugyidat hordja, viszont nem értem egyáltalán minek hagytál ott ruhát. Én ha megyek anyuékhoz és tudom, hogy ott alszok akkor viszek ruhát és kész.
2021. aug. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%

6-7-re:

Normális családban semmi problémát nem kéne csinálni abból, hogy néhány ruhadarab ottmarad a szülőknél. Pl. nekem anyósomnál is van egy melegítőnadrágom, hogy ha odautazunk, és "játszóruhába" öltözöm, akkor ne kelljen még külön azt is vinni. Vagy pl. saját papucsom is van ott.

Nyilván a kérdező is levonta most a következtetést, és többet nem hagy ott fehérneműt.

Mondjuk én a bugyit/alsónadrágot olyan személyes dolognak tartom, hogy kifejezetten perverznek tartom azt, aki (önkényesen) fölveszi egy másik emberét.

2021. aug. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%
Nem épp emgszokott.
2021. aug. 15. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%
Nekem inkább az a bajom, hogy rohadtul nem higiénikus, hiába az anyád és hiába hogy mosva van rendszeresen.
2021. aug. 15. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%

10-es

Leírtad a gondolatom!

2021. aug. 15. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!