Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Alsóneműt cserél anya-lánya?

Alsóneműt cserél anya-lánya?

Figyelt kérdés
Elköltöztem a szüleimtől, de maradtak ott ruháim, ha több napra maradnék ünnepekkor, vagy valami miatt. Már többször észrevettem, hogy vagy a szárítón van bugyim - ha itthon vagyok én mosom és elteszem, szóval nem maradt ott valahol - vagy , konkrétan rajta látom meg. Elmondtam neki, hogy ez engem zavar, majd néhány “jajj összekeverhettem” után mondta, hogy néha kölcsön veszi ezt vagy azt, és nem is érti miért akadok ki ezen ennyire, erre azt mondtam, hogy tartsa meg az összeset és inkább az ilyen dolgokból 3x annyit hozok , mint eddig. Nektek vannak otthon ruháitok , amiket használnak a szüleitek/ az alsóneműk ezek közé tartoznak? Túlreagáltam?

2021. aug. 14. 22:43
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nyilván ezek után nem hagyok ott olyan ruhát, amit nem szeretném , ha más hordana, nem nagy dolog valamiből 2-3-mal többet vinni. Igazából az volt a baj, hogy zavart, szóvá tettem és semmi reakció, és a “ nem lesz itt alsóneműm” dologra is elég agresszívan reagált, lehet mélyebb a probléma, sőt , tuti..
2021. aug. 15. 03:58
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hordtam sose, anyum bugyiját és ő sem az enyémet. A nagynéném viszont néha kölcsönvette a nagymamámét kamaszkorában, amiért a nagyim haragudott is.
2021. aug. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
84%
12. vagyok. Ahogy egy előző válaszadó írta, nem higiénikus. Nem vétetlenül találták ki a papír zsebkendőt, az eldobható maszkot és a papírkéztörlőt, sőt, a tisztasági betétet sem.
2021. aug. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
19%

Kérdező#

Milyen mélyebb problémára gyanakszol? Gondolod,hogy ez izgatja?

2021. aug. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálunk se szokás ez, eléggé meg is lepődnék ha megtörténne. Szerintem igazad van, én se hagynék ott többé olyasmit amit nem akarom hogy más is fölvegyen. Persze az más ha sürgős helyzet áll elő, több családtagomnak, barátnőmnek is adtam már bugyit kölcsön amikor nálam voltak és hirtelen kellett mert megjött nekik vagy ilyesmi, de hát ez tök más mint csak úgy kölcsönvenni más alsóneműjét, mert tetszik meg mert csak.
2021. aug. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!