Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám nárcisztikus lenne?

Anyám nárcisztikus lenne?

Figyelt kérdés
Ahogyan ő csinál mindent, az nagyon jó, ahogyan én csinálok valamit úgy semmi sem jó. Még abba is beletud kötni egyes mondatokat hogy fogalmazok meg, és azon élcelődik, hogy ezt meg azt hogy mondtam. Ha főzök, mosok, takarítok, semmi nem jó neki. Veszekszik velem, és ha én ugyanolyan hangnemben visszaszólok neki, akkor már én vagyok a szemét. Mindig azt kívánja nekem, bár az Isten megverne, és boldog ha az életem nem alakul jól. Bár a kívánsága teljesül, mert a dolgaim sose alakulnak jól.
2021. aug. 17. 10:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
71%
Nem nárcisztikusnak mondanám, inkább kárörvendő és rosszakaró embernek.
2021. aug. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
91%
Mindegy minek nevezed kérdező. Mindegy minek hívjuk anyádat. Minél hamarabb költözz el mert így egész életedben 0 lesz az önbecsülésed. Ktözz el és kezd új életet.
2021. aug. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
76%
Már csak a mérgező maradt ki, hogy meglegyen mindkét itteni szállóige.
2021. aug. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
79%
Hiányoltam is a "minekszülazilyen" mellett a mérgezőszülőzést.
2021. aug. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
16%
Lehet szállóige, de hogy anyuka erősen mérgező, az biztos.
2021. aug. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
12%
XD tudod, ahhoz hogy anyuka mérgező legyen, általában kell férj meg gyerek akik kikészítik idegileg. bele kell fáradni sok fa.szságba mielőtt mérgező lesz valaki...
2021. aug. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
20%

De persze. Aki pszichopata és kicsinálja a gyerekét, rajta vezeti le, hogy neki rossz az élete, annak a férj meg a gyereke az oka.

Aha.

2021. aug. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
14%
Jaj istenem. A pszichopatát elfelejtettem a szállóigék közül, mit is képzelek?
2021. aug. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
70%

Anyukám ivott. A barátaim azzal csesztettek, hogy biztos a húgom meg én olyan gyerekei vagyunk, hogy miattunk iszik.

Hagyjuk már.

2021. aug. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
19%
Szar dolog az alkoholizmus, dettó ilyen családból jöttem, de röhej ami a gyakorin megy, mindenre azok a varázsszavak, hogy nárcisztikus, pszichopata, mérgezőszülő, minekszülazilyen.
2021. aug. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!