Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha nem bírom már...

Mit tegyek ha nem bírom már anyám dolgait?

Figyelt kérdés

Anyám nem egy buta ember, de sajnos bármilyen tanult is, könnyen megvezethető. Mindent elhisz amit a tévében lát. Pl hogy lehagytuk a hanyatló nyugatot, szárnyal a gazdaság, Karácsony, Gyurcsány és Soros tehet mindenről, az oltás 100%-ban véd és nincs mellékhatása stb.


Ha megunom hogy visszamondogatja szó szerint ezeket a propagandákat és elmegyek, jön utánam és mondja tovább.

Ha visszaszólok hogy pl hiába 3% a gazdaság növekedése ha 5% a forint romlása vagy hogy ha oltatlanként veszélyt jelentek egy oltottra akkor mire jó az az oltás, szimplán csak elviharzik vagy leordít hogy kussoljak.


Sajnos elköltözni még nem tudok, de már nem bírom tovább hallgatni hogy mennyire utál a nézeteim miatt és állandóan próbál megtéríteni.



2021. aug. 18. 06:35
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
86%
Én meg oltott ellenzéki vagyok :D Nahh. Erre varrjanak gombot :D
2021. aug. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
79%

Akik pedig azt mondják hogy egy oltott nem jelent veszélyt másra azokat csak sajnálni tudom.


Amúgy én pont letojom ha oltottként megfertőzök egy oltatlant. Volt választása, így döntött, viselje a következményeket. Én kórházban se látnám el őket ha elkapják a vírust. Majd az erős immunrendszerük legyőzi szépen otthon. ha meg nem, akkor így jártak, egy gonddal kevesebb.

2021. aug. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
58%

#42 én meg az ellátást is beszüntetném a nagy arcúaknak. Balesetet szenvedett? Májerkedett autóban a Béjembével. Ott a temető szevasz..


Gondolkozzál már ecsém...

2021. aug. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim válasza:
22%

Sajnos túlságosan is átérzem a helyzeted, nálunk is ez megy mióta az eszemet tudom, anyám megrögzött Fideszes, és folyamatosan a tévés propagandát ismételgeti, szerintem engem a családból is kitagadott volna, ha nem hazudom azt, hogy a Fideszre szavaztam legutóbb.:) Pár évig bírtam csendben hallgatni a sok sületlenséget, de szerintem aki másmilyen közegben nő fel, az nem értheti hogy ezt hosszútávon nem lehet csinálni. Annyi feszültség gyűlt fel bennem miatta, hogy egy idő után kirobbant, elég nagy veszekedések születtek belőle.

Azóta szerencsére annyit már elértem, hogy nem nagyon szólunk egymáshoz, ennek a fő oka hogy ritkán vagyok otthon (általában az egyetemen is tovább vagyok bent, az ottani könyvtárban vagy szaktársak kolijában tanulok), hétvégente dolgozni meg barátokhoz járok, és nyáron is megoldom hogy ritkán legyünk egy házban.


Mivel a koli sajnos nem opció, így nekem is csak az albérlet marad, de ilyen árak mellett amik most vannak lehetetlen diákmunkával fizetnem azt is az alapvető dolgok (ruha, étel-ital, stb.) mellett, főleg így hogy gyűjteni is akarok, félretenni a megkeresett pénz nagy részét. Szóval várom hogy lediplomázzak, vagy ha addig lesz párom és össze tudunk költözni akkor az még jobb lenne, de majd meglátjuk hogy alakul.

Neked is csak ezt tudom javasolni, ne próbáld megváltoztatni a véleményét, nem éri meg az erőfeszítést. Ez olyan mint valami agymosott állapot, tapasztalatom szerint semmilyen észérv nem segít, egyik fülükön be, másikon ki..

Vagy megmondod neki hogy a viták tönkreteszik a családot, és megegyeztek hogy a politikát nem emlegetitek otthon, vagy ha már minden kötél szakad akkor a végső lehetőség hogy megpróbálsz minél kevesebb időt egy légtérben tölteni vele.

2021. aug. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
Tök jó, hogy már itt is átment a politikában megszokott szintre a dolog.
2021. aug. 19. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 A kérdező kommentje:
42-estől csak annyit kérdeznék hogy neki hogy esne ha trombózisa lenne az oltástól, de nem látnák el mert hát volt választása, így döntött, vállalja a következményeket?
2021. aug. 19. 05:52
 47/47 anonim ***** válasza:
78%

42

Ha kapsz egy szívizomgyulladást vagy egy egy ödémát, akkor remélem téged sem fognak ellátni, hisz dönthettél és döntöttél is! Ennyi erővel akkor senki ne kapjon ellátást? Beoltattad magad, az orvosok és ápolók 99%-a is be van (kötelezően) akkor mi a bajod, mért ne kaphatnának kórházi kezelést az oltatlanok?Elvileg ti védve vagytok a csoda vakcinával, akkor ezek szerint mégsem érzed úgy? :D

2021. aug. 19. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!