Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha nem bírom már...

Mit tegyek ha nem bírom már anyám dolgait?

Figyelt kérdés

Anyám nem egy buta ember, de sajnos bármilyen tanult is, könnyen megvezethető. Mindent elhisz amit a tévében lát. Pl hogy lehagytuk a hanyatló nyugatot, szárnyal a gazdaság, Karácsony, Gyurcsány és Soros tehet mindenről, az oltás 100%-ban véd és nincs mellékhatása stb.


Ha megunom hogy visszamondogatja szó szerint ezeket a propagandákat és elmegyek, jön utánam és mondja tovább.

Ha visszaszólok hogy pl hiába 3% a gazdaság növekedése ha 5% a forint romlása vagy hogy ha oltatlanként veszélyt jelentek egy oltottra akkor mire jó az az oltás, szimplán csak elviharzik vagy leordít hogy kussoljak.


Sajnos elköltözni még nem tudok, de már nem bírom tovább hallgatni hogy mennyire utál a nézeteim miatt és állandóan próbál megtéríteni.



2021. aug. 18. 06:35
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
79%
14.téged kéne jelenteni...
2021. aug. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
83%
#30 Nem teljesen értem, hogy mire gondolsz. A magyar GDP növekedése úgy jön ki, hogy összevetik az elmúlt év hasonló időszakával. Ha tavaly ilyenkor 100 dollár volt a GDP, most pedig 110 dollár, akkor 10%-ot nőtt a gazdaság. Ez összehasonlítható bármelyik másik ország növekedésével.
2021. aug. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
29%
#33 Százalékos érték nem összehasonlítható. 200 nak és 1000 nak nem ugyan annyi az 5% -a.
2021. aug. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
76%
Az a bajod anyáddal, hogy fideszes propagandát nyom, közben te is propagandát ismételgetsz, csak a másik oldal adta a szádba. Egyik kutya másik eb.
2021. aug. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 A kérdező kommentje:

Nem lesz koli sajnos!


Nem nyomok semmilyen propagandát, nekem ezek az önálló gondolataim! Független sajtót olvasok csak és főleg külföldit!

2021. aug. 18. 11:50
 36/47 anonim ***** válasza:
31%
Idős, el kell fogadni.
2021. aug. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
57%

Önálló gondolatok persze. Minden "ellenzéki" ugyan ezeket a szövegeket nyomja. Kutyulék az oltás, csak összedobták, minek az oltás, ha az oltottak is elkaphatják, alapvető emberi jogok megvonása, jajj nem ismerjük az oltás hosszútávú hatásait, egyéni döntés hogy beoltatod-e magad... Olyan k_rva önálló gondolatok ezek, hogy minden egyes kérdés, poszt, videó, blogbejegyzés, újságcikk, akármi alatt, ami csak kicsit is érinti a járványt ezekkel van tele a komment szekció. És hát természetesen mindenkinek van gyógyszerész/orvos/biológus ismerőse, akit nem lehet megvenni és nem fél elmondani az igazságot.

Olyan jó volna, ha az emberek észrevennék, hogy mennyire hülyére veszik őket. Tökmindegy melyik oldal, mert mindegyik. Kell pár hangzatos szó, amit aztán lehet skandálni (migránsok, soros, stadionok, szólásszabadság). És az emberek zabálják és még büszkék is magukra, hogy milyen okosak. Közben természetesen a másik oldal minden egyes tagja hülye, birka, analfabéta, stb, stb.

2021. aug. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
82%

37! Szomorú, hogy csak oldalakban tudsz gondolkodni mikor írod is, hogy egyik sem ér egy fabatkát sem. Én elhiszem amit a Kérdező ír, mert még sajtót se olvasok és TV-t sem nézek mégis vannak önállóan akár ilyen gondolataim is. Vagy ez már annyira ritka lenne mint a fehér holló?

Kérdező sajnálom, hogy nincs koli. Kérdezd meg mikortól lesz vagy hova tudnának irányítani!? Lehet van egy kijelölt másik hely vagy tudnak bárhogyan segíteni a suliban a szoc.részlegen. Különben meg diákmunka, szobabérlés a következő lépcső.

2021. aug. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 A kérdező kommentje:

Sajnos csak albi lenne, de arra nincs pénzem mivel az összes olcsót elvitték már.

Én még szerencsés vagyok mert 30km-re vagyok az egyetemtől, de van aki Vas vagy Nógrád megyéből jár Szegedre...

2021. aug. 18. 12:43
 40/47 A kérdező kommentje:

Amúgy igazad van 38-as, elég vicces a 37-es hozzáállása.


Ha oltatok akkor kormánypárti vagyok, ha nem akkor ellenzéki.



Mellesleg az a vicc hogy egyik se vagyok mivel azt látom sajnos hogy birkák vagyunk akik választhatnak az oroszlán vagy a farkas között.

2021. aug. 18. 12:48
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!