Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Belenézett az e-mailjeimbe és...

Belenézett az e-mailjeimbe és még ő van felháborodva? Miért kell ezeken úgy kiakadnia?18

Figyelt kérdés

Amikor kimentem mosdóba az asztalon hagytam a laptopot felkapcsolt állapotban. Anyám meg gondolt egyet, hogy ő "leellenőrzi", hogy tényleg megírtam-e az e-mait az egyik tanáromnak, mert van valami sulis dolog, amit el kéne intéznem minél hamarabb.(A felismerhetőség végett nem fejtem ki mi az, de egyébként nem iskolaváltás vagy ilyesmi. Légyszi, ne is találgassatok, hogy miről van szó.) Viszont ez a minél hamarabbi elintézni való dolog számomra nem annyira sürgős, senki más életet nem befolyásolja, így úgy éreztem, hogy csak pár nap múlva írok a tanárnak. Anya meg ugye belenézett az e-mailjeimbe és látta, hogy nem írtam, plusz látott olyan e-mailt, amiből kiderült, hogy fent vagyok egy társkereső oldalon.

És ő elkezdett velem veszekedni, hogy hogy lehetek akkora idióta, hogy nem írok a tanárnak, bezzeg társkeresőzni van időm...

Normális, hogy nézegeti az üzeneteimet és még szóvá is teszi a látottakat?


2021. aug. 18. 09:45
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
93%

Nem normális.

Máskor lépjél ki a levelezőfiókodból, ha anyád ennyire tapintatlan.

2021. aug. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
79%

Ez már személyi jog sértés..anyádnak nem volt magánélete?

Ő hogy örülne ha te néznél bele az emailjeibe?

2021. aug. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
86%
Nem normális. Nálunk pl. nem szokás belenézni más dolgaiba az engedélye nélkül.
2021. aug. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
13%

Hogy nézett egyáltalán bele?

Épp ott volt mikor te neteztél vagy tudja a jelszót?

Így vagy úgy nem normális, te is tudod mivel mindenkinek kell magánszféra.

kíváncsi lennék az ő reakciójára ha te turkálnál az ő emailjeiben, persze akkor ő lenne kiakadva.

Ha tudja a jelszót, akkor csinálj újat és ne add meg neki vagy ne tedd elérhető helyre...

Milyen anya az ilyen most komolyan?

2021. aug. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
90%
4 olvasd el talán a kérdést. Minden benne van.
2021. aug. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
5%
5.vak vagyok de nem látom hol írja hogy tudott bele nézni.
2021. aug. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:

Igazából azért nem szoktam kijelentkezni, mert az én laptopomról van szó, külön le van jelszavazva. Jó, néha anya is használja, de külön felhasználói fiókja van rajta, tehát nem azt használja, amelyiket én. De a jelszavaim nem tudja.


Egyébként én szoktam nézni anyu üzeneteit, tudom a jelszavait, de csak azért, mert ő "nem ért hozzá" meg "elfelejti a jelszót" ezért mindig engem kér meg, hogy keressek ki neki valamit az e-mailek közül, jelentkezzek be neki ide meg oda. De amúgy szerintem csak előadja, hogy nem ért hozzá, mert mindig amikor segítséget kér, akkor megjegyzéseket tesz, hogy én bezzeg tudom az ő jelszavát, de ő nem tudja az enyémet. Meg hogy neki nincs titkolnivalója... Meg volt már olyan, hogy otthon voltam, felhívott, hogy sürgősen nézzek már meg valamit neki az üzenetei között, jó megnéztem, mondtam neki az infót, ami kell, erre mire hazajött leállt vitatkozni, hogy én miért nézem az üzeneteit, ha ő nem nézheti az enyémet... XD

Meg ha látja, hogy telefonon pont lapozok, váltok, akkor beképzeli, hogy ez azért van mert titkolok valamit, tuti azért léptem ki, tuti azért lapoztam át a következő videóra tiktokon. Még véletlenül se azért lépek ki egy appból, mert lefagyott, még véletlenül sem azért lapozok tiktokon mert véget ért a videó, vagy éppen nem érdekel... Nem, fix hogy ő miatta.

2021. aug. 18. 10:24
 8/48 anonim ***** válasza:
90%
6 Az első mondatban írja, hogy bekapcsolva hagyta a gépet. Nyilván le sem zárta (én sem szoktam itthon).
2021. aug. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
37%

Egy e-mailt megírni max 10 perc, de csak ha nagyon sok mondanivalód van, amúgy 5. De te csak azért se csinálod meg. Ha anyád ilyen ideges tőle, akkor gondolom nem az a kérdés, hogy mi lesz idén a kötelező olvasmány.

Tudom nem ezt akarod hallani, hanem anyád szidását, de először végezd el a kötelességedet, utána azt csinálsz amit akarsz. Nem is értem. Attól, hogy halogatod a probléma nem fog megszűnni, nem is lesz könnyebb, csak a fölösleges feszültséget generálod.

2021. aug. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
15%

Hát elég amatőr módon használod a jelszavaidat, az biztos. Akkor meg minek vannak?

Mondd meg neki, hogy csináljon magának jelszavakat és ne mondja el neked, aztán intézze a dolgait, ahogy tudja, mert te nem fogod tudni otthonról megadni nekik az infókat.

2021. aug. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!