Jogos a felháborodásuk?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem facebookon keresztül egy azeri sráccal, a közös érdeklődésünk hozott össze minket. Majd mondta, hogy mielőtt hivatalosan járni kezdenénk, eljönne meglátogatni engem Magyarországon. Erre szüleim teljesen felháborodtak, hogy miért neten ismerkedtem meg valakivel, pláne, hogy ilyen messze is lakik. Ergo nem úgy veszem, hogy szívesen látnák őt, ha eljönne hozzánk.


(Én 20/N vagyok, a srác 21)


2021. jan. 13. 23:30
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
48%
Nem jogos
2021. jan. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem sem jogos. Bár lehet hogy csak aggódnak kert semmit sem tudnak róla
2021. jan. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
78%
Csak nagyon aggodnak, mas, ismeretlen kultura szamukra. Milyen nyelven kommunikaltok? Szuleiddel hogy fog majd beszelni, vagy tolmacsolsz? En egy eselyt adnek neki a szuleid helyeben.
2021. jan. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
#3: Mi angolul beszélünk egymással, de szüleim nem nagyon beszélnek nyelveket. Viszont a srác oroszul is tud és szüleim is valahogy tudnak hablatyolni azon a nyelven, de szerintem inkább maradna az az opció, hogy tolmácsolok nekik.
2021. jan. 13. 23:47
 5/28 anonim ***** válasza:
74%
Hol fog addig lakni, amig Magyarorszagon lesz?
2021. jan. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
#5: Azt mondta, hogy szívesen maradna nálunk is, de ha nincs más választása, akkor keres magának egy szállást.
2021. jan. 13. 23:52
 7/28 anonim ***** válasza:
87%
Szülőként én is aggódnék a gyerekem miatt.
2021. jan. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
78%
Na ez mondjuk kenyesebb kerdes, mivel szuleid nem ismerik, nem biztos hogy orulnenek neki, ha meg egy "idegent" el is kell szallasolni. Veled aludna, mi? 😃 24 vagyok, de belegondolva, ha lenne kesobb lanyom es... Nem, ezt elsore nem engednem. Aztan ha szimpi a srac, akkor legkozelebb mar igen.
2021. jan. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
69%
Jogos
2021. jan. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
93%

Azért ha közli a srác, hogy a reptéren van, ellopták mindenét, segítsd ki a repjeggyel, hogy eljusson hozzád, akkor kezdj gyanakodni...


Egyébként a szüleidnek igaza van. Nem is a távolság miatt, bár megvannak a maga veszélyei, de azért elég pofátlan, hogy ismeretlenül már hozzátok akarna becuccolni.

2021. jan. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!