Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha anyám sérteget engem,...

Ha anyám sérteget engem, akkor miért kell mélységesen felháborodnia, ha viszonzom a gesztust?18l

Figyelt kérdés

Például random beszól nekem, hogy milyen dagadt vagyok, vagy csak célozgat rá, holott kb ugyan az a méretünk. Én ilyenkor mindig megjegyzem pont annyira vagyok dagadt mint ő.

Vagy megjegyzi, hogy olyan hülye vagyok mint apu, ezt is tőle örököltem. Én olyankor azzal vágok vissza, hogy te se lehetsz olyan okos, ha ilyen hülye emberrel produkáltál utódot.

Vagy pl anyummal csak úgy lehet veszekedés nélkül beszélni, ha azt hallhatom, hogy melyik munkatársát miért utálja. Én egyszer mondok rosszat bárkire, akkor én anyám szerint olyan negatív vagyok, meg mindenkiben csak a rosszat látom, olyan kiállhatatlan vagyok, stb. Na én ilyenkor mondom, hogy hát biztos tőle örököltem.


És az ilyen random semmiből sértegetések után, ha vissza vágok, akkor vérig van sértődve. Csak nem értem mit csodálkozik, ha amúgy marhára ő kezdi ok nélkül.


2021. márc. 17. 15:51
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
89%

ugyan ez velem is

Olyat várnak el tőlem amit sosem láthattam/tanítottak (viselkedés)

ja és persze ők is ellenségesek velem

2021. márc. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
37%
Lesüllyedsz az ő szintjére és csodálkozol utána, hogy legyőz a rutinjával?
2021. márc. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
76%
nem győzte le, hiszen visszavágott a kérdező
2021. márc. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
71%
Legyőzte, hiszen lesüllyesztette a saját szintjére. A sértegetők számára a legfrusztrálóbb dolog, ha nem vágnak vissza. Azzal nem tudnak mit kezdeni és felforrnak az indulattól.
2021. márc. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim válasza:
72%
költözz el inkább és akkor nem kell hallgatnodD:
2021. márc. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
83%
Megsértődött az anyja, tehát felforrt az indulattól a visszavágás miatt. Szerintem mindenkinek a saját fegyverével kell visszavágni, mert abból ért. Ha csak hallgatna a kérdező, még azt hinné az anyja, hogy ő nyert, azért van kussban a lánya.
2021. márc. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
53%
Muszáj lesüllyedned anyád szintjére? Te se vagy jobb , abban a pillanatban ahogy belemész a hülye játszmájába.
2021. márc. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
72%

Ajánlott olvasmány!


[link]

2021. márc. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
14%

50 évvel ezelőtt erre azt mondták "Amit szabad jupiternek, azt nem szabad a kisökörnek"

Tisztelettel tartozol édesanyád felé!

Nem szájalunk és nem feleselünk!


Minket így neveltek, sajnos a mai fiatalokat meg sehogy.

Én soha se a szüleimmel sem anyósommal nem veszekedtem, sőt még a hangomat sem mertem volna megemelni!

A gyerekeim már mások, de soha nem emelték fel a hangjukat velem szembe bármilyen probléma is volt.

Készülj! A te gyereked még náladnál is rosszabb lesz.

2021. márc. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
63%
tökös kiscsaj lehetsz :)
2021. márc. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!