Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnál ha a huszonéves...

Mit szólnál ha a huszonéves felnőtt lányodról kiderülne hogy már évek óta webcamozásból él?

Figyelt kérdés

A kérdésem csupán elméleti.

Mit tennél ha kiderülne hogy évek óta ez van? A lányod egyáltalán nem lenne veszélyben, sőt, így még kevesebb emberrel találkozna, akik rossz hatással lehetnek rá a való életben.

Én az vagyok.

egy darabig titkoltam aztán elmondtam és a szüleim elfogadták teljes mértékben, egyedül a régi vágású nagymamám nem tudja ezt elfogadni. De rajta kívül a környezetemben mindenki elfogad.


25/n



2021. aug. 24. 10:46
A kérdező szavazást indított:
Elfogadnám teljes mértékben, a gyerekemet úgy szeretem ahogy van!
Nem csinálnék nagy ügyet de próbálnám lebeszélni róla.
Nem tudnám elfogadni és megszakítanék vele minden kapcsolatot.
73 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/84 anonim ***** válasza:
94%
Semmit.
2021. aug. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/84 A kérdező kommentje:
mármint a nagymamám nem szakította meg velem a kapcsolatot de néha rosszhiszeműen emlegeti ezt a dolgot amikor találkozom vele és érzem h nem fogja tudni soha elfogadni
2021. aug. 24. 10:47
 3/84 anonim ***** válasza:
90%
Ha a lányomról kiderülne, biztos okozna pár álmatlan éjszakát, hogy idegen férfiak verik rá a pöcsüket, már bocsánat a megfogalmazásért, de mindent megtennék, hogy ezt ne éreztessem vele. Ugyanúgy szeretném, hiszen a lányom és támogatnom kell. Manapság már ez eléggé elterjedt "foglalkozás".
2021. aug. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/84 anonim válasza:
81%
Ha nem erre építi a jövőjét akkor nincs ezzel gond.
2021. aug. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/84 anonim ***** válasza:
96%

A kérdésem csupán elméleti.


Én az vagyok


szóval mégsem elméleti?

2021. aug. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/84 anonim ***** válasza:
98%

Nekem az ilyen kérdésekről mindig az jut eszembe, hogy az én szüleimet zavarta volna, ezért úgy neveltek, hogy eszembe ne jusson ilyent csinálni.


Nyilván ha téged zavarna, te is így nevelted volna. Ha nem így történt, akkor így jártál.

2021. aug. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/84 anonim ***** válasza:
98%

Semmit. Bár nem örülnék neki, mert ha lenne lányom nyilván nem erre neveltem volna. Nem azért mert ezt elítélem, hanem mert ehhez nem kell ész, tudás, és nem vezet sehova.

De most komolyan: ki fizet ezekért? Fel nem tudom fogni hogy valakinek ez jelent élvezetet.

2021. aug. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/84 A kérdező kommentje:

Külföldi emberek jó sokat is tudnak fizetni érte.

4/ de erre építené a jövőjét

2021. aug. 24. 11:03
 9/84 anonim ***** válasza:
95%
A kapcsolatot nem szakítanám meg, de nem lennék rá büszke hogy inkább a picsájából él minthogy dolgozzon.
2021. aug. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/84 anonim válasza:
98%

#4 vagyok

Akkor lehet megpróbálnám másik irányba terelni. Nem baj, ha valaki ezzel keresi a kenyérre valót, de legyen egy szakmája vagy legalább OKJs végzettsége, hogyha valamiért kiszállna vagy abba kell hagynia, akkor ne nézzen, mint borjú az új kapura, hogy most miből fog megélni.

2021. aug. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!