Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a szüleid nem tudtak sosem...

Ha a szüleid nem tudtak sosem anyagilag tàmogatni, hogy küzdötted fel magad?

Figyelt kérdés
Történetek érdekelnek, röviden. Köszönöm :)
2021. aug. 24. 15:37
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
97%
#10. Mondjuk én speciel sosem gondolkodtam abban, hogy hosszabb ideig alkalmazott legyek, holott nekem sem volt tőkém.
2021. aug. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
34%
Ezt a “sok fiatal így meg úgy gondolja, ezt meg azt várja el” dumát meg szerintem hanyagoljátok, mert tény hogy a Z és Y generáció átlagosan jóval rosszabbul keres (ha a forint reál értékét nézzük) KEZDŐ alkalmazottként mint annó az X generáció…
2021. aug. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
74%
Sokat dolgoztam , és igazából minden szar munkát megcsináltam .
2021. aug. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim válasza:
98%
#9: "szar" melós tapasztalat nekem az is, amikor a szakmámban dolgoztam, de kevés pénzért, rengeteg túlórát, stb. De az itt megszerzett tapasztalat okán később már felvettek bárhova ezen a területen, és megtehettem, hogy megléptem, ha az adott cégnél rosszak voltak a munkakörülmények, nem össze-vissza csapongtam és nem mélyedtem el semmilyen területen annyira, hogy értékelhető szaktudásom legyen.
2021. aug. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
90%
Összejöttem egy jómódú külföldi férfival
2021. aug. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
22%
6. De lehet ha akarod és nem azt várod, hogy a sült galamb a szádba repülön.
2021. aug. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
87%
Sokat dolgoztam. Fő állás és mellette plusz munkák akár éjszakába nyúlóakat is. Hétvégén is. Erre csak fiatalon képes az ember, hogy sokat vállaljon.
2021. aug. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért pontozzátok le azokat, akik azt írják, hogy nem mindig kell a szamárlétra és annak is igaza van, aki azt írja, hogy ma már nincs úgy, hogy ha keményen dolgozol akkor jobb lesz, ugyanis, aki a válság alatt kezdett dolgozni (2008) az mérföldekkel kevesebbet keresett akkor és nehezen emelkedett a bére (ez diplomásokra is vonatkozik), nézzétek meg a Partizán új adását, az y generációról. Most ne azt nézzük, hogy 2000-ben kezdett az mennyivel jobban keres, hát akkor volt felívelőben Mo. a rendszerváltozás után, akinek volt diplomája és nem hülye, angolul elgagyogott középszinten (ami már nem lenne elég) az bekerült az akkor bejövő multikhoz, azok vannak most vezető poziban, 42-50 év között, ők az X generáció, ők jártak jól.
2021. aug. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim válasza:
81%

Tanultam,dolgoztam.

Nem kergettem irracionális vágyakat.

Annyit mindenből, hogy ne felejtsek el közben élni is. Önismeret nem árt.

Mondjuk az nehéz ha egy karrierista családban elvárt életút van...

2021. aug. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. Albérletben nyomorgok, félretenni esélytelen, a munkám jó, de amint egy kicsit jobban menne, tuti, hogy beüt valami, betegség, elromlik, tönkremegy, bármi.

Szóval hónapról hónapra értelemben jól élek, de kitörni sosem fogok tudni.

2021. aug. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!