Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan bizonyíthatom be...

Hogyan bizonyíthatom be anyámnak, hogy nem loptam el a pénzét?

Figyelt kérdés
Hárman vagyunk testvérek. Ennek ellenére engem a legidősebbet vesz elő ha valami gond van vagy eltünt valami. Most meggyanusított azzal, hogy elloptam egy 20 ezresét. Ami nem igaz. Dolgozom és van saját pénzem. Bankszámla kivonatot is mutattam neki, hogy nincs szükségem a pénzére. Meg se nézte. Csak azzal jön, hogy adjam vissza neki. Mit tegyek, hogy higyjen nekem?
2021. aug. 26. 00:02
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
98%
Egyáltalán volt húszezrese vagy csak így akar belőled kicsikarni egyet? Bizonyítsa ő, hogy volt, és ellopták. Nem tudja? Na, te sem.
2021. aug. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
86%
Örülj neki, hogy tőled nem szíjjal kérik számon. Sajnos nem tudsz mit tenni egy hülye, kivételezős szülővel. Én első adandó alkalommal elköltöztem otthonról.
2021. aug. 26. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
Semmit , ne akard meggyőzni , felesleges.
2021. aug. 26. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
95%
Mondd anyádnak, hogy a bíróságokon sem így működik, hogy a vádlottnak kell bizonyítania az ártatlanságát, hanem az ügyészségnek kell a vádlott bűnösségét. Anyád idióta, még a jogrendszert sem ismeri. Ez nem egy boszorkányper, hogy te vagy a bűnös és bizonyítsd, hogy ártatlan vagy. Az ártatlanság vélelme megillet.
2021. aug. 26. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 Katona Dius ***** válasza:
100%

Egy tanács. Akárhogy nyúz, negify az legyen, hogy jóvan leszarod, inkább oda adod neki a pénzt, csak hogy nyugtod legyen. Ha nem te loptál (és miért is loptál volna), ne adj neki vissza pénzt, mert azzal halgatólagosan beismered, hogy te voltál.

Én tesóid háza táján nézelődnék szét, de még azelőtt, hogy a kis lopós elkölti a pénzt.

2021. aug. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
89%
Ő is tudja, hogy nem te vetted el, csak neked van kereseted, le akar húzni.
2021. aug. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%

Le akar húzni. Nem is biztos, hogy volt húszezrese.

Szerintem itt neki kéne bizonyítani,hogy te tetted. Én biztoaan vérig lennék sértve és ezt nem hagynám szó nélkül.

2021. aug. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz mit csinálni , ez egy lehetetlen helyzet , bármit csinálsz , az ebben az esetben rossz , hagyd hogy lefusson ez a dolog , aztán alkalom adtán vissza lehet térni rá.
2021. aug. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonymousreview60 ***** válasza:
96%

Ha nem te voltál, akkor ne adj neki 20.000 Ft-ot, és ne állj le vitázni vele. Főleg annak fényében nem, hogy a kivonatot meg sem nézte. Vagy te vagy a fekete bárány vagy anyád annyira bizonytalan és rémült a helyzettől, hogy kivetíti rád a félelmét, a sikertelenségét.

Csak jelentsd ki, hogy: 1. Nem te voltál, és rosszul esik az igaztalan gyanúsítás. 2. A vádló a bizonyítási kötelezettség, nem a tiéd. 3. Mit fog tenni majd, amikor 1 hét vagy 1 hónap vagy 10 év múlva kiderül, hogy nem te voltál az, de addigra már elhidegültök.

Kérdező: Jól teszed, ha figyelsz a tesóidra. Egyrészt tőled is lophat a tolvaj. Másrészt, ha a tolvaj nem italra, csipszre, nőre költi, akkor lehet hogy drogra vagy iskolai zaklatókat kell kifizetnie.

2021. aug. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod hogy nem te voltál és pont bármit is állít.
2021. aug. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!