Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek ez normális, vagy...

Szerintetek ez normális, vagy csak én vagyok túl finnyás? (Lentebb bővebben)

Figyelt kérdés
Anyám már születésem óta előszeretettel vásárol piacokon meg ilyen helyeken használt ruhákat, amivel nekem nem volt semmi bajom ugyanis az ilyen helyeken is lehet szép darabokat találni és végül is minden olcsóbb! Én mivel nem nagyon szeretem a pénzemet ruhákra költeni így a ruháim 90%-át anyám vásárolta, és ennek legnagyobb része használtan lett vásárolva. A fontosabb rész innen jön: Három éve találtam egy "új" boxert az alsóneműim között ami nem éppen tűnt újnak megkérdeztem anyámat hogy ezt honnan vette, és azt mondta hogy a piacról amire én kiakadtam hogy azért alsóneműket nem igen kéne használtan vásárolgatni mire neki az volt a válasza hogy az eddigiek nagy részét is használtan vette és mindig kifertőtleníti vásárlás után és szerinte ezzel nincs semmi baj, azóta saját magamnak vásárolom az alsóneműimet és nem is nagyon merült fel ez a téma köztem és az anyám között, viszont most hogy készülök egyetemre és nem sokára költözöm, szortírozom a ruháimat hogy mit vigyek magammal és mit hagyjak otthon, és mikor mondtam anyámnak hogy pár alsóneműm már nincs túl jó állapotban és majd be kell vásároljak újakból mielőtt költözöm, anyám előkapott egy szekrényből vagy 40 használt alsóneműt amit az utóbbi 3 évben vásárolt össze a piacokról és azt mondta hogy ezeket direkt erre az alkalomra vette és ne költsem a pénzem újakra hanem válogassak ezekből, én természetesen egyértelmű nemet mondtam és egy kicsit kiakadtam ugyanis elfogott az undor is mivel jó pár boxernél látszott eléggé hogy már használva volt mások által, mindenesetre erre a reakciómra anyám nagyon besértődött hogy én milyen hálátlan vagyok és most haragszik rám. Szerintetek túlreagáltam és csak én vagyok ilyen finnyás vagy igazam van?

2021. aug. 30. 00:31
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
69%

Egészen biztosan nem árulnak használt fehérneműket a piacon. Még ruhaadománynak se veszik be a használtakat!

Szerintem csak egyszerűen silány a minőségük, rosszul lettek tárolva, be is dohosodhattak. Én a helyedben megmondanám édesanyámnak, hogy köszönöm, nagyon kedves gesztus, de a fehérneműimet hadd válasszam ki én ennyi idősen. Amúgy azt se értem, miért jelentetted be anyádnak, hogy fogytán a gatyád, mikor pontosan tudtad ezt a kis ruhagyűjtögető hobbiját.

2021. aug. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
88%
Nem vagy finnyás.
2021. aug. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
85%
a ruháim nagyrésze használt, évek óta vásárolok turikban, de SOHA nem vennék ott fehérneműt. a pizsamánál húzom meg a határt. se bugyi, se melltartó, se zokni, se harisnya, még aláöltözős darabokat se veszek használtan. sajnálom azt aki erre rászorul. egy pár új alsógagyától nem fogsz becsődölni, vegyél nyugodtan újat.
2021. aug. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
12%
MOndjuk azt nem értem, ha a fehérnemü ki van mosva, fertőtlenítve akkor mi vele a baj? egyedül a tudat, hogy volt már máson?
2021. aug. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
93%
Én is imádom a turikat, de alsóneműt, cipőt és egyéb ilyen dolgokat sosem vennék használtan...
2021. aug. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
89%
De azt nem ertem aki azt mondja hogy “vennek használtat, ha nem lenne másra penzem” jó most egy kabat tok faxa ha talalsz 15 helyett 3ert, ez jo business volt, de komolyan egy 3as csomag alsonemu 2000 forint körül mozog, ezen mar hova lehet sporolni??
2021. aug. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
90%
cipőt már vettem, de csakis olyat amin látszott hogy nem volt hordva
2021. aug. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
14%
Mondjuk az jó, hogy kérdeztem, nem kijelentettem, de azért lepontoztak izomból. :D
2021. aug. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
73%
#28 én speciel felpontoztalak, de lehet 2000nél olcsóbban is venni fehérneműt. lehet szar minőség, de új!
2021. aug. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
82%
Mindenkinél más a határ, tudok a használt fehérneműnél is extrémebbet. Van olyan csoport a facebookon ahol nők vesznek egymástól használt intimkelyhet és meg vannak sértve, hogy a többség (én is) ezt undorítónak találja. Megértem az eszemmel, hogy egy fertőtlenítés után semmi gond nem lehet, de egy fehérnemű vagy egy zokni akkor is intim dolog, nem vagyok hajlandó másét hordani. Amúgy meg írták itt, hogy ezek filléres dolgok. Felénk a piacon vagy a kínaiban 250-300 Ft egy fehérnemű és 150 Ft a legolcsóbb zokni. Ennyit azért lehet adni érte, nehogy már használtan kelljen venni ezt is.
2021. aug. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!