Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek ez normális, vagy...

Szerintetek ez normális, vagy csak én vagyok túl finnyás? (Lentebb bővebben)

Figyelt kérdés
Anyám már születésem óta előszeretettel vásárol piacokon meg ilyen helyeken használt ruhákat, amivel nekem nem volt semmi bajom ugyanis az ilyen helyeken is lehet szép darabokat találni és végül is minden olcsóbb! Én mivel nem nagyon szeretem a pénzemet ruhákra költeni így a ruháim 90%-át anyám vásárolta, és ennek legnagyobb része használtan lett vásárolva. A fontosabb rész innen jön: Három éve találtam egy "új" boxert az alsóneműim között ami nem éppen tűnt újnak megkérdeztem anyámat hogy ezt honnan vette, és azt mondta hogy a piacról amire én kiakadtam hogy azért alsóneműket nem igen kéne használtan vásárolgatni mire neki az volt a válasza hogy az eddigiek nagy részét is használtan vette és mindig kifertőtleníti vásárlás után és szerinte ezzel nincs semmi baj, azóta saját magamnak vásárolom az alsóneműimet és nem is nagyon merült fel ez a téma köztem és az anyám között, viszont most hogy készülök egyetemre és nem sokára költözöm, szortírozom a ruháimat hogy mit vigyek magammal és mit hagyjak otthon, és mikor mondtam anyámnak hogy pár alsóneműm már nincs túl jó állapotban és majd be kell vásároljak újakból mielőtt költözöm, anyám előkapott egy szekrényből vagy 40 használt alsóneműt amit az utóbbi 3 évben vásárolt össze a piacokról és azt mondta hogy ezeket direkt erre az alkalomra vette és ne költsem a pénzem újakra hanem válogassak ezekből, én természetesen egyértelmű nemet mondtam és egy kicsit kiakadtam ugyanis elfogott az undor is mivel jó pár boxernél látszott eléggé hogy már használva volt mások által, mindenesetre erre a reakciómra anyám nagyon besértődött hogy én milyen hálátlan vagyok és most haragszik rám. Szerintetek túlreagáltam és csak én vagyok ilyen finnyás vagy igazam van?

2021. aug. 30. 00:31
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
89%
#30 a kelyhet én azért tudom elfogadni mert baromi drágák tudnak lenni. ha kiadod rá a pénzt és kiderül hogy neked az pont nem jó, akkor vesztettél tizenezer forintot. én se akarnék annyi pénzt veszíteni
2021. aug. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
89%
Imádok "turizni", rengeteg kedvenc ruhámat pár száz forintért vettem turkálóban, vagy piacon, de fehérneműt, zoknit, cipőt SOHA nem vennék használtan, fúj...
2021. aug. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
81%
Használt alsóneműt én se vennék fel.
2021. szept. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
81%
Èn még rokontól sem vennék fel alsónemüt. R´gebben történt, hogy látgtóban voltam a szüleimnél. Anyukám volt csak otthon. Lefürödtem, mert meleg izzasztó nyár volt. Anyukám, hogy tiszta fehérnemüt húzzak fel, apukáméból akart nekem "kölcsön" adni. Még azt sem kértem...
2021. okt. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
63%

Azért az alsónemű egy intim dolog, nem venném fel más után(kivéve a párom boxere, de ugye ott más intim dolgok is játszanak...) .

Gondolj bele, hogy egy idegen pállott zacsija/puncija volt benne előtted ( már bocs). Szerintem ez undorító.

2021. okt. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!