Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy fogadjam el, hogy apámnak...

Hogy fogadjam el, hogy apámnak egy nálam fiatalabb nője van?

Figyelt kérdés
Én vagyok 28, ő pedig 26 éves! Apám 50 éves. Nekem hányingerem van az egésztől.
2021. aug. 30. 18:08
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/106 anonim ***** válasza:
35%
Elnézést, akkor ez normális kapcsolat.
2021. szept. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/106 anonim ***** válasza:
13%

#101: megnyugodtam, hogy Te is áldásod adtad rá, legalább így utólag!


És ugye, most érzed, hogy mennyire könnyen lehet ilyen fórumokon téves következtetéseket levonni és a tények ismerete nélkül, csak úgy 'kinyilatkoztatni'? Egyébként nincs harag, mi remekül élünk és sajnálom kicsit a kérdezőt- milyen tapasztalatai lehetnek a világról, ha kiakadt ettől a szitutól?

2021. szept. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/106 A kérdező kommentje:

Attol h te 28 evesen fekudtel ossze a ket evtizeddel idosebb ven kujonnal, az a te dolgod. Nyilvan apakomplexusod van, de ebbe ne menjunk bele.

En leginkabb arra voltam kiakadva h itt egyesek szerint normalis ha tizen eves gyerekekkel 50es (!!!) pasik kavarnak.

2021. szept. 2. 13:37
 104/106 anonim ***** válasza:
100%
#103:kérdező, teljesen felesleges, hogy ledegradálj bárkit! És hogy pontosak legyünk: én nem 'összefeküdtem egy vén kujonnal', hanem hozzámentem egy 25 évvel idősebb férfihez feleségül és 30 éve élünk nagyon harmonikus házasságban. És Te ezt a 'teljesítményt' semmilyen értelemben nem mondhatod el magadról egyelőre. Majd ha Te is leéltél 30 évet a mosdtani barátoddal, rájössz, hogy ez akkor is nagy dolog, ha van komoly korkül, meg akkor is nagy dolog, ha nincs... Mert nem a korkulönbség az, ami egy kapcsolatot minősít.:) Itt a levelezés során valóban voltak olyanok, akik A 16-50 KOMBÓT ELŐVETTÉK: ERZ SZERINZTREM A
2021. szept. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/106 anonim ***** válasza:
100%
#103 vagyok, mellé nyúltam, bocsi. Szóval: itt valóban voltak olyanok, akik a 16-50 kombót elővették: ezzel én se értek egyet, ez egyértelműen kiskorú megrontása. De Te a 26-50-től akadtál ki, szerintem minden alap nélkül. Mert lehet, hogy a nőnek apakomplexusa van, pénzre hajt, gerontofil- szóval lehet bármi, de egyrészt egyiket se tudod biztosan, másrészt meg semmi közöd hozzá. Szerintem jobban jársz, ha feltételezed, hogy szeretik egymást és ezért vannak együtt. Hidd el, így lesz a Te életed könnyebb és a nőnek akkor se tudnál keresztbe tenni, ha akarnál.:) Szóval felesleges ezen kattognod, de esetleg kezdheted megemészteni, hogy születik egy kistesőd hamarosan, és ha van örökség, az oszlani fog:) Minden jót neked!
2021. szept. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/106 anonim ***** válasza:
100%

#105-höz még egy gondolat (104,105 vagyok) ne legyünk álszentek, az örökség fontos kérdés egy ilyen szituban. Ezt mi így oldottuk meg anno:53 votl a férjem, amikor megismerkedtünk: ekkor volt egy marha nagy, piszok sokat érő családi háza, amit ő épített fel, de még előttem ráíratta a két gyerekére, fenntartva a haszonélvezeti jogot. Amikor kiderült, hogy ez közöttünk komoly, akkor átköltözött hozzám a 3 szobás panelembe, és hagyta, hogy a gyerekek eladják a családi házat. A családi ház árát megkapta a két gyerek, mi pedig elkezdtük együtt az én panelemből... Most az eredeti családi háztól 5 percnyire van egy közös házunk, de ez már kettőnk nevén, az én teljes haszonélvezetemmel. És én vagyok az, aki ennek a háznak a sorsáról dönt majd, egyedül, semmilyen véleménytől nem befolyásolva... Nem gondolom, hogy a négy közül bármely gyerek ezt rossz

néven vehetné, és úgy gondolom, hogy nem is akar senki ebbe a döntésbe beleszólni. Mert - valljuk be- ez is fontos aspektus abból a szempontból, hogy egy ilyen 'nagyon mozaik' családban nyugalom van-e?

2021. szept. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!