Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy fogadjam el, hogy apámnak...

Hogy fogadjam el, hogy apámnak egy nálam fiatalabb nője van?

Figyelt kérdés
Én vagyok 28, ő pedig 26 éves! Apám 50 éves. Nekem hányingerem van az egésztől.
2021. aug. 30. 18:08
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/106 A kérdező kommentje:
39: előbb tanulj meg szöveget értelmezni. Nem azt mondtam, hogy apám pedofil, még csak azt sem, hogy a nője gyerek lenne. Szimplán arra a hozzászólásra reagáltam, ahol valaki szerint normális a 30 év korkülönbség, merthogy évezredekig normális volt 13-14 éves kislányokat kúrni. Attól mert valami régen normálisnak volt titulálva, még nem jelenti azt, hogy normális is. Ennyi erővel vezessük be a rabszolgaságot is.
2021. aug. 30. 19:23
 42/106 anonim ***** válasza:
22%
Faterod király! :DDDDD
2021. aug. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/106 anonim ***** válasza:
14%

Biológia értelemben normális a 14 évessel való szex, ezért is van az hogy Magyarországon 14 éves a beleegyezési korhatár.

Jobb ha tudod hogy törvényes

2021. aug. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/106 A kérdező kommentje:

45: Nem tudom, hogy milyen erkölcstelen értékrend/világfelfogás szerint éled az életed, de akkor elmagyarázom, hogy a 14-18 évesekhez való vonzalmat efebofíliának hívják.


"Azt a szexuális magatartást jelenti, mikor valaki tartósan és erősen 15-19 évesekhez vonzódik, ő maga azonban jóval idősebb ezeknél, korban nem hozzájuk illő."

2021. aug. 30. 19:27
 45/106 anonim ***** válasza:
85%

Én veled vagyok kérdező. Tényleg fura. Persze apád is megérdemli a boldogságot viszont ilyen nagy korkülönbség hosszú távon nem lesz jó.

Még jól tartja magát de mondjuk 10 év múlva ő már 60 lesz a nő meg még csak 36.

2021. aug. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/106 A kérdező kommentje:
45: Ja, és biológiai értelemben már szülni is lehet 13 évesen. Attól még nem normális, és sem lelkileg sem testileg nincs felkészülve rá a gyerek. Nem kívánom, de te őszintén engednéd, hogy egy 50 éves faszi a 14 éves szellemileg még éretlen, épp fejlődő kislányodat kúrja? Olyan természetesen írsz erről, mintha normális lenne. Pedig már az elképzelés is undorító. Mennyi perverz van.
2021. aug. 30. 19:29
 47/106 anonim ***** válasza:
73%
Én a helyedben kihasználnám a lehetőséget
2021. aug. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/106 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudok tanácsot adni a kérdezőnek, de számomra valami elképesztő, hogy itt mindenki ennyire beteges! Úgy tesz (majdnem) mindenki mintha a kérdezőnek jó pofát kellene ehhez vágni meg mintha ez természetes dolog lenne, pedig marhára nem az! Sajnállak, kérdező. Tényleg.
2021. aug. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/106 anonim ***** válasza:
36%
Én simán anyagi jellegű féltékenységet érzek. A kérdező attól fél, hogy apja az erőforrásait az újj asszonyra fogja fordítani, a korábbi családja helyett. És ezért támad ilyen femináci baromságokkal, mint a pedohiszti, mert normális érvet nem lehet felhozni a két ember kapcsolata ellen.
2021. aug. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/106 A kérdező kommentje:

Valamiért szóba jött a pedofília, pedig nem is én hoztam szóba, szóval eléggé elkanyarodtunk a témától. Viszont sajnos egyes válaszolók szerint egy 14 éves kislánnyal teljesen normális dolog szexelni, hiszen biológiailag már érettek rá, ezt pedig nem tudtam szó nélkül hagyni. A pofám leszakad az ilyenektől.


Visszatérve az eredeti kérdéshez, elfogadom, mert nem szólhatok bele az életébe, viszont nem tudok ehhez asszisztálni, főleg jópofát vágni, bocs. Tudom, hogy azt csinál, amit akar, de én 50 évesen 35 alá nem igazán mennék. Egyrészt vannak elveim, másrészt miért vonzódna hozzám, egy öregedő elvált emberhez egy húszon éves, aki előtt ott áll az egész élet? Ha ne adj isten gyerekük lenne, akkor az apám 70 évesen venne részt szerencsétlennek a szalagavatóján?

2021. aug. 30. 19:36
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!