Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy fogadjam el, hogy apámnak...

Hogy fogadjam el, hogy apámnak egy nálam fiatalabb nője van?

Figyelt kérdés
Én vagyok 28, ő pedig 26 éves! Apám 50 éves. Nekem hányingerem van az egésztől.
2021. aug. 30. 18:08
 81/106 A kérdező kommentje:
Egyébként ha egy 50-60 körüli kacsintgat rám, vagy flörtöl velem, ugyanazt érzem, amit a párom is, amikor a 18-20 éves lánykák csinálják ezt vele. Ráz a hideg, és elfogadhatatlannak tartom, hogy valakiben annyi tartás sincs, hogy ne az ösztönei szerint éljen, mint egy állat, hanem használja az intellektusát.
2021. aug. 30. 20:18
 82/106 anonim ***** válasza:
20%
Azért a párod és közted is van 6 év különbség, az nem súrolja a pedofiliát?
2021. aug. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/106 A kérdező kommentje:
Nem. A normális korkülönbség az szerintem kb. 10 év +/- körül van.
2021. aug. 30. 20:27
 84/106 anonim ***** válasza:
87%
Az egyik korábbi kommentelő vagyok, aki igazat adott a kérdezőnek. Kérdező, nekem amúgy az a sejtésem, hogy nem fog ez a "kapcsolat" sokáig tartani. Az elején érdekes lesz meg újszerű, aztán annyi lesz. Amikor megunják egymást meg amikor a 26 éves csajszi rájön, hogy mennyi fiatal pasi szaladgál az utcán és jó lenne neki is. Egy idő után ki is fognak ütközni a különbségek a korkülönbség miatt. Más tervek, más igények.
2021. aug. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/106 A kérdező kommentje:
84: Szerintem is, apám pedig jól pofára esik majd.
2021. aug. 30. 20:35
 86/106 anonim ***** válasza:
79%
Sehogy ,nem kell mindent elfogadni, megemeszteni. Csinaljon amit akar, de nem kell jópofát vagva asszisztálni hozzá. Ha nem tetszik neki, így járt.
2021. aug. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/106 anonim ***** válasza:
78%

Meg mindig nem bírod felfogni h nem neked kell szeretni hanem apádnak?

Apád FELNŐTT.

a csaj úgyszintén.

Ne te akarsz megszabni apádnak H kivel jöhet osssze.

Semmi bele ugatasod nincs

Ezt miért nem fogod fel



Kicsit gáz H ilyen szűk látókörű vagy.

Jaj,azt lehet kihasználni aki hagyja. De biztos ilyen jól ismered a csajt H ennyire tudod milyen.

Mikor féltékeny vagy.

Meg ezt mit ott beszélek meg,ennyire nem működő a nagy csaladodnal a kommunikáció? Na ez gáz, érdekes egy família vagytok de te egy agyrem

2021. aug. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/106 anonim ***** válasza:
80%

"Amúgy a nőnek szerintem apakomplexusa van, úgyhogy pszichésen valszeg nem is okés a csaj."

Így mint nálad..te is fordulj pszichológushoz,rád fér.

2021. aug. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/106 A kérdező kommentje:
87: szerintem pedig az gáz, hogy nem ismered a magyar helyesírást.
2021. aug. 30. 21:00
 90/106 anonim ***** válasza:
72%
Hát ja, szar szitu. Belementél itt pár hülye veszekedésbe, de ahogy kihámozom a szavaidból, úgy egyetértek veled a kérdésről... beteges a lány, erkölcstelen az apád, neked meg el kell fogadni ilyennek... ez van.
2021. aug. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!