Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A 12 éves fiam csúnyán beszél...

A 12 éves fiam csúnyán beszél és az apja szerint ez rendben van. Jogos a kiakadásom?

Figyelt kérdés
Észrevettem már így az utóbbi időben, hogy rondán beszél. Tehát egy olyan szó, hogy b...ki meg b....meg nem normális egy 12 éves gyerek szájából,SZERINTEM. Az apja meg azzal jön hogy nekem bírónőnek kellett volna mennem, miért kell ezt a mai világban nagy dobra verni, álljak le és ne aggódjak mindent túl mert ez normális dolog címszóval. Szerintem nagyon nem az. Mit lehet tenni?

2021. aug. 31. 00:34
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
89%
Nem a világ legnagyobb ügye. Én 10 évesen azért beszéltem csúnyám, mert menő, de 12 évesen már sajnos megszokásból, vagy mert vicces, nem tartottam menőnek.
2021. aug. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
59%
Sajna ezt tanulják sok helyről. :(
2021. aug. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
87%

Kérdés azért, milyen gyakran és milyen szituációban használja. Én is ilyen idős voltam, amikor elkezdtem káromkodni, ráadásul lányként, minő botrány... mégsem lett olyan szinten a szókincsem része, hogy ne tudnék trágár szavak nélkül kimondani egy mondatot, nem az a típus vagyok, akinek a b...meg kötőszóként funkcionál.

Arra kellene inkább odafigyelni, hogy hivatalos helyen, tanárnak ne mondja, és hogy olvasson mellette eleget, hogy azért legyen egy gazdag szókincse, és ne rekedjen meg a szókincse a k...a g...i b...meg vonalon.

2021. aug. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
81%
12 évesen mi is folyton káromkodtunk, akkor viccesnek találtuk. De kinőttük, basszameg.
2021. aug. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
89%

Nem vicc, tényleg megtörtént! Egyik, akkoriban kb 18 éves ismerősömnek mondtuk egyszer: Enikő, te olyan csúnyán beszélsz állandóan, minden második szavad az, hogy f@sz! Mire automatikusan jött a válasz: A f@szt!

Mire észrevette, hogy mit mondott, mi már dőltünk a röhögéstől!

2021. aug. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!