Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Felnőttként nem bànt, aki...

Felnőttként nem bànt, aki messze lakik a szülőjétől, hogy egyedül van a szülője?

Figyelt kérdés
Olyasmire gondolok, akinek egyedül él vàlás vagy màs miatt az édesanyja, édesapja mondjuk, és màr nyugdíjas, nem dolgozik, hogy nem rossz nézni, vagy erre gondolni, hogy pl anyukàd vagy apukàd egyedül van otthon, tàvol, és unatkozik?
2021. szept. 2. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Az élet rendje, hogy a gyerekek kirepülnek.
2021. szept. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Ő alakította az életét úgy hogy így legyen.
2021. szept. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
Én sajnálom azért az anyukamat. Nekem meghalt az apukám és nem ő alakította így nyilván.. van neki pár barátnője meg ott lakik a húgom is a településen. Mi vidéken lakunk, de sokat hívom hozzánk unokazni is és a tesomeknak is van egy fia akivel azért elég gyakran találkoznak. Szerintem többet nem tudunk tenni, valahol tényleg ez az élet rendje.
2021. szept. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
26%
Nem feltétlen kell messze költözni.
2021. szept. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!